آرا شاوردیان نماینده مسیحیان ارامنه تهران کیست + بیوگرافی و عکس

آرا شاوردیان نماینده مسیحیان ارامنه تهران کیست + بیوگرافی و عکس

آرا شاوردیان نماینده مسیحیان ارامنه تهران کیست

آرا شاوردیان نماینده مسیحیان ارامنه تهران او متولد ۱۹ فروردین ۱۳۵۵ در تهران بوده و به عنوان محقق، جامعه‌شناس و کارآفرین فعالیت میکند و در سال ۱۳۹۹ به عنوان نماینده دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی‌ شمال انتخاب شد و همچنین دبیر دوم کمیسیون عمران مجلس  است.

آلیک نوشت: با اعلام رسمی نتایج آرای انتخابات مجلس دوازدهم، اقلیت‌های دینی منتخبان خود را شناختند

اقلیت‌های دینی در این دور از انتخابات با اندکی تغییر نسبت به مجلس یازدهم، نمایندگان خود را برای مجلس دوازدهم انتخاب کردند.

آرا شاوردیان نماینده مسیحیان ارامنه تهران کیست + بیوگرافی و عکس

در مجلس یازدهم آرا شاوردیان نمایندگی مسیحیان ارامنه شمال را بر عهده داشت که در انتخابات مجلس دوازدهم با کسب ۵۰۵۸ رای به عنوان نماینده مسیحیان ارمنی تهران و شمال ایران در مجلس دوازدهم انتخاب شد.

همچنین روبرت بگلریان نمایندگی ارامنه جنوب ایران در مجلس یازدهم را برعهده داشت اما در این دوره  گقارد منصوریان با کسب ۱۰۳۵ رای به عنوان نماینده مسیحیان ارمنی اصفهان و جنوب ایران در مجلس دوازدهم انتخاب شد.

ایسنا نوشت آرا شاوردیان نماینده مسیحیان ارامنه تهران و شمال کشور گفت که مشارکت در جوامع اقلیت‌های دینی نسبت به دوره گذشته بیشتر بوده است و مردم آگاهانه و با مشارکت فعال کاندیداهای مورد نظر خود را انتخاب کردند.

آرا شاوردیان در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به حضور مردم در انتخابات اظهار کرد: دشمنان تلاش می‌کردند که مردم را مایوس و ناامید کرده تا آنها در انتخابات مشارکت نداشته باشند اما هموطنان ما در سراسر کشور برخلاف تمامی تلاش‌ها در انتخابات شرکت کرده و نامزدهای مورد نظر خود را برای مجلس دوازدهم انتخاب کردند.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *