آهنگ دیس خشایار به تتلو و واکنش تتلو به آهنگ اس آر هَوَلو دیس خشایار

آهنگ دیس خشایار به تتلو | واکنش تتلو به آهنگ اس آر هَوَلو دیس خشایار را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهد نمایید.

آهنگ دیس خشایار به تتلو

خشایار رپر معروف که با نام خشی او را میشناسند در جدیدترین فعالیت موسیقیایی خود آهنگی را منتشر کرده که در آن تتلو را دیس کرده است و حسای هواداران تتلو را خشمگین نموده است.

بسیاری از هواداران تتلو که معروف به تتلیتی میباشند در واکنش به این آهنگ به پیج اینستاگرام خشیار رفته و با توهین و فحاشی حسابی از خجالت او درامده اند.

آهنگ دیس خشایار به تتلو | واکنش تتلو به آهنگ اس آر هَوَلو دیس خشایار

واکنش تتلو به خشایار

خشایار چندی پیش در وویسی که در کانال تلگرامش منتشر کرده بود اعلام کرد به خاطر قولی که به رضا پیشرو داده است میخواهد دیگر دست از توهین به رپرها بردارد به خصوص خشایار که یکی از همکارا رضا پیشرو است!

حالا باید ببینیم رضا پیشرو که رفیق خشایار است چه واکنشی به این آهنگ خواهد داد.

چرا که تتلو به رضا پیشرو قول داده بود که دیگر آهنگ های توهین امیز به رپر های ایرانی نسازد.

دانلود آهنگ دیس خشایار با کیفیت 320

اهنگ هولو خشایار اس ار که دیس تندی به امیر تتلو است منتشر شد. درگیری، رپ گیم و حتی تهدید خشایار و تتلو در روزهای خود به اوج رسیده است؛ از طرفی خشایار اس ار از پیگیری حقوقی و پلیس می گوید از طرفی تتلو اهنگ تندی در پاسخ به «هولو» در حال انتشار دارد و آریانا دوست تتلو، خشایار را تهدید فیزیکی کرده است

در بیوگرافی خشایار اس آر sr خواننده باید اینگونه گفت که این رپر  در واقغ در ابتدا کار خود را با آهنگ سازی شروع کرده است او متولد سال 1368 در تهران است که بعد از گذراندن دوره راهنمایی و ورود به دوره دبیرستان به دنبال عشق و علاقه همیشگی خود یعنی ساخت موزیک و نوازندگی رفت.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *