بیوگرافی بازیگران فیلم روز بعد از خوشبختی با نقش +داستان و عکس

بیوگرافی بازیگران فیلم روز بعد از خوشبختی با نقش +داستان و عکس

اسامی بازیگران فیلم روز بعد از خوشبختی عبارتند از:

  • آرش مجیدی در نقش یحیی
  • مهسا کرامتی در نقش سارا
  • قربان نجفی در نقش مسعود
  • اصغر شجاعی در نقش حجره دار
  • پرویز عاشورنیا در نقش آقا ناصر
  • سیما مطلبی در نقش لیلا
  • عباس غزالی در نقش داوود
  • هوشنگ توکلی در نقش حاج ضیا
  • ملیحه نیکجومند در نقش اقدس

بیوگرافی بازیگران فیلم روز بعد از خوشبختی با نقش +داستان و عکس

درباره فیلم

فیلم روز بعد از خوشبختی یکی از فیلم‌های تلویزیونی ایرانی بوده که توسط سیروس مقدم کارگردانی شده است و در سال ۱۳۸۷ تولید شد تهیه کنندگی این فیلم را محمدرضا شفیعی بر عهده دارد این فیلم را به عنوان ضعیف‌ترین کار سیروس مقدم می‌شناسند که هیچگاه نتوانست رضایت مخاطبانش را به دست آورد هرچند که بارها از صدا و سیما بازپخش شده است.

خلاصه داستان

داستان فیلم روز بعد از خوشبختی درباره کاراکتری به نام یحیی بوده که آرش مجیدی نقش آن را بر عهده دارد او یک پسر جوان زحمتکش بوده که در یک بازار میوه و تره بار کار می‌کند و همه کسبه‌ها به او اعتماد کامل دارند یحیی به عنوان حسابدار یک حجره فعالیت می‌کند که صاحب کارش حاج ضیا نام دارد یحیی بعد از مدتی متوجه می‌شود که از طرف بانک برنده سفر حج شده است با این حال نمیداند باید چه کار کند چرا که در خانه باید از مادر پیرش نیز مراقبت کند او برای اینکه بتواند به سفر حج برود تلاش زیادی می‌کند اما اینکه مادرش را تنها در خانه بگذارد وجدانش رضایت نمی‌دهد.

مادر یحیی اما به او اصرار می‌کند که به سفر حج برود.

بیوگرافی آرش مجیدی در نقش یحیی

آرش مجیدی متولد 7 اردیبهشت 1353 در آباده بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایرانی است.  آرش مجیدی در شهرستان آباده بدنیا آمده است، پدرش کارمند ذوب آهن بخش متالوژی و مادرش معلم بود، او فرزنداول خانواده است و علاقه زیادی به کوهنوردی و عکاسی دارد.

بیوگرافی آرش مجیدی و همسر بازیگرش

مجیدی با سریال رستگاران سال 87 در نقش یک پلیس چهره شد و همچنین با ایفای نقش در سریال زیر هشت در سال 89 ساخته سیروس مقدم نشان داد که از استعداد بالایی برخوردار است. می گوید ؛ من به منظور لذت بردن از بازی و بازیگری وارد این حرفه شده ام.

بیوگرافی مهسا کرامتی در نقش سارا

مهسا کرامتی متولد سال 1360 است. او 5 سال بیشتر نداشت که به عنوان بازیگر خردسال در فیلم خانه ابری به کارگردانی اکبر خواجوی بازی کرد.

بیوگرافی مهسا کرامتی بازیگر و همسرش راما قویدل و فرزند +اینستاگرام و عکس

فیلم خانه ابری داستان زنی به نام نرگس است که به تنهایی وظیفه نگهداری از سه فرزند خود را به عهده دارد. شوهرش امیر که به دلیل اعتیاد چهار سال در زندان بوده آزاد می‌شود. زن ابتدا شوهر را نمی‌پذیرد، اما به دلیل علاقه فرزندانش به پدر فرصتی دیگر به او می‌دهد. امیر موفق نمی‌شود کاری پیدا کند.

بیوگرافی هوشنگ توکلی در نقش حاج ضیا

هوشنگ توکلی یا هوشنگ گلدوز، (زاده ۱۳۲۷ – تهران) بازیگر و کارگردان اهل ایران و همسر فریده سپاه‌منصور است.

بیوگرافی بازیگران فیلم روز بعد از خوشبختی با نقش +داستان و عکس

بازی در تئاتر را از سال ۱۳۴۶ و همچنین حضور در مقابل دوربین را از سال ۱۳۵۵ با فیلم کوتاه زنده به گور کاری از سیامک بیات تجربه کرد. بازی در سینما را از سال ۱۳۶۴ با خانه ابری به کارگردانی اکبر خواجویی آغاز کرد.

وی همچنین مدتی مدیر اداره هنرهای دراماتیک بود. هوشنگ توکلی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ از نامزد محمود احمدی نژاد حمایت کرد. او همچنین در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۶ از حامیان سیدابراهیم رییسی بود.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *