بازیگر نقش نیما در سریال بوتیمار کیست؟ (بیوگرافی علی صبوری)

علی صبوری بازیگر نقش نیما خواستگار نهال در سریال بوتیمار کیست؟ +بیوگرافی و عکس و اینستاگرام علی صبوری را در این صفحه ببینید

بازیگر نقش نیما در سریال بوتیمار کیست؟ (بیوگرافی علی صبوری و همسرش شقایق)

بازیگر نقش نیما در سریال بوتیمار کیست؟

علی صبوری در جدیدترین فعالیت هنری خود در سریال بوتیمار به ایفای نقش پرداخته است و نقش نیما خواستگار نهال با بازی سارا مقربی را بر عهده دارد.

در این صفحه از مجله شبونه میخواهیم به بیوگرافی کامل علی صبوری بپردازیم تا شما با این هنرمند بیشتر اشنا شوید.

بازیگر نقش نیما در سریال بوتیمار کیست؟ (بیوگرافی علی صبوری و همسرش شقایق)

بیوگرافی علی صبوری

علی صبوری خنداننده شو ،جوان با استعداد در زمینه هنر کمدی، زادۀ 3 شهریور 1371 در شهر مشهد،کمدین فضای مجازی «Virtual comedian» و بـه اصطلاح واینر اینستاگرام اسـت کـه از خیلی پیش تر از حضور در مسابقه خندانند شو فعالیت خودرا آغاز کرده و طرفداران بسیاری پیدا کرده بود

بازیگر نقش نیما در سریال بوتیمار کیست؟ (بیوگرافی علی صبوری و همسرش شقایق)

سوابق هنری

علی صبوری لقب واینر را دارد. در خصوص این لقبِ علی صبوری باید گفت که واینر به کسانی گفته می شود که در عرصه مجازی بکار طنز سرگرم هستند و ویدئوهای خنده‌دار از کارها و اجراهای خویش با مخاطبان شان به اشتراک می گذارند. او خود در این باره گفته است که فعالیت هنری در قالب طنز را از شبکه اجتماعی اینستاگرام آغاز نموده است و اکنون هم در تلویزیون مشغول به فعالیت است.

علی صبوری و مادرش

او میگوید بجای دکتری در رشته هوشبری پذیرفته شدم، اما ترم آخر مرا اخراج کردند به این علت که می خواستم یک نمایش حرفه ای را روی صحنه ببرم و علیرغم هماهنگ کردن این ماجرا با اساتید دانشگاه برای غیبت نخوردن از کلاس، پایان ترم اعلام شد کـه از در چند درس بـه خاطر داشتن غیبت بیش از اندازه در کلاس صفر گرفته ام و به این ترتیب آخر داستان دانشگاه رفتن من اینگونه رقم خورد.

بازیگر نقش نیما در سریال بوتیمار کیست؟ (بیوگرافی علی صبوری و همسرش شقایق) نیما در سریال بوتیمار کیست؟ (علی صبوری و همسرش شقایق)

کارش را از دی ماه 1395 با داشتن 32 فالوور شروع کرد. او با ساختن یک ویدیو طنز انتقادی با موضوع جلوگیری از برگزاری کنسرت در شهر مشهد ، 200 بیننده کسب کرد .

بعد از آن ویدئوها و کلیپ های طنز دیگری را ساخت و روز به روز به فالورهایش اضافه شد .

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *