بیتا همسر ساسی مانکن کیست +اینستاگرام

بیتا همسر ساسی مانکن کیست +اینستاگرام و بیوگرافی او را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیتا همسر ساسی مانکن کیست

این خانم متولد 1365 بوده و 2 سال ساسی بزرگ تر است و در زمینه آرایش و میکاپ فعالیت میکند و دارای ثروت بسیار زیادی در لس انجلس میباشد.

چندی پیش موزیک ویدئویی از ساسی در کنار بیتا منتشر شد در حالی که روی کیک پیش روی آنها اول اسامی آنها قرار گرفته در حال رقص و شادی بودند و رسما مراسم ازدواج خود را برگزار کردند.

بیتا همسر ساسی مانکن کیست +اینستاگرام

ساسی مانکن که گفته می شود سابقا با فردی به نام سایه در ارتباط بوده و حاصل زندگی آنها فرزند پسری است و گفته میشود که ساسی مسئولیت این فرزند را بر عهده نرفته و سایه را رها کرده است و به سراغ بیتا رفته که از نظر مالی دارای موقعیت بسیار خوبی است.

ساسان حیدری یافته (زادهٔ ۲۷ آبان ۱۳۶۷ در اهواز) با نام هنری ساسی مانکن خوانندهٔ پاپ است. وی در میانهٔ دههٔ هشتاد به همراه همشهری‌اش حسین مخته به شهرت رسید و تا چند سال یعنی زمان پخش آهنگ «گوش‌واره» به همکاری با او ادامه داد. ساسی پس از جدایی از حسین مخته بیشتر آهنگ‌هایش را انفرادی خوانده و تنظیم آن‌ها را عمدتاً به امیرمسعود و اخیراً به امیر ارشیا سپرده‌است.

وی پیش از نخستین مصاحبهٔ رسمی‌اش در تابستان ۱۳۹۱ که در آن برای اولین بار زادروز صحیح خود را (در گفتگو با لیلی نیکونظر از آمریکا) اعلام کرد، عمدتاً خود را بزرگتر از سن واقعی‌اش معرفی می‌نمود تا قضاوت عامه دربارهٔ آهنگ‌هایش با لحاظ سن و سال جوانش تحت تأثیر قرار نگیرد.

همچنین ببینید: واکنش ساسی مانکن به متلک احسان علیخانی +فیلم

ساسی مانکن که ساکن کرج و دانشجوی رشتهٔ کامپیوتر (نرم‌افزار) دانشگاه نواب قزوین بوده‌است با موفقیت برخی آهنگ‌ها مانند «رپ بندری» در سال ۸۶ و «پارمیدا» در سال ۸۷ درس و دانشگاه را رها کرد و اختصاصاً به خوانندگی پرداخت

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *