بیوگرافی امیرعباس نورزایی بازیگر خردسال + اینستاگرام و سوابق

بیوگرافی امیرعباس نورزایی بازیگر خردسال + اینستاگرام و سوابق هنری او را  به همراه عکس های خانوادگی در این صفحه ببینید

او ا بازیگران خردسال و حرفه ای سینما و تلویزیون میباشد که با سن کمی که دارد خیلی زود توانست مورد توجه کارگردان های سینما قرار بگیرد .

این بازیگر خردسال استعداد زیادی در عرصه بازیگری دارد و با حضور در کلاس های بازیگری مورد توجه قرار گرفت و به او برای بازی در سریال چوب خط پیشنهاد شد.

بیوگرافی امیرعباس نورزایی بازیگر خردسال + اینستاگرام و سوابق

کلاس های بازیگری پانیذ موسسه ای بود که استعدادهای آقای نورزایی کشف کرده و تکنیک های بازیگری را به او آموخت تا بتواند در مقابل دوربین به صورت حرفه ای قرار بگیرد.

بیوگرافی امیرعباس نورزایی بازیگر

امیرعباس نورزایی متولد ۴ دی سال ۹۱ است. او یک برادر کوچکتر از خودش به نام آراد دارد و از ۶ سالگی تلاش برای بازیگر شدن را آغاز کرده است. امیرعباس فرزند بزرگ خانواده اش است.

بیوگرافی امیرعباس نورزایی بازیگر خردسال + اینستاگرام و سوابق

امیرعباس یک برادر کوچکتر از خودش دارد و در صفحه او در کنار عکس بالا نوشته شده است: من و داداشم چه لذتی داره که هرروز شاهد بزرگ شدنشم.

سوابق هنری

وی زمانی که 6 سال سن داشت با حضور در کلاس های بازیگری پانیذ وارد رشته بازیگری شده و با حضور در فیلم های کوتاه به صورت جدی کارش را در زمینه سینما شروع کرد. او تاکنون در آثاری چون: فیلم غرامت ، یک دلقک محترم و وقتی مامان خوابه و … بازی کرده است

بیوگرافی امیرعباس نورزایی بازیگر خردسال + اینستاگرام و سوابق

او در تئاتر نیز چندین نمایش را روی صحنه اجرا کرده که از جمله نمایش شنل قرمزی و هزار و یکشب و …. را میتوان نام برد.او تا کنون در فیلم های غرامت ، یک دلقک محترم و وقتی مامان خوابه بازی کرده است و حالا جدی ترین کارش را با چوب خط که سریالی طنز است ادامه می دهد.

بیوگرافی امیرعباس نورزایی بازیگر خردسال + اینستاگرام و سوابق

بازی در نقش نوید در سریال چوب خط

امیرعباس قبل از این که نقش نوید را در سریال چوب خط به عهده بگیرد در چند فیلم بازی کرده بود که از جمله آنها می توان به  فیلم های کوتاه وقتی مامان خوابه به کارگردانی زرتشت کاشفیان،  غرامت محصول انجمن سینمای جوانان ایران و همچنین فیلم بهشت زیر پای توست اشاره کرد.

بیوگرافی امیرعباس نورزایی بازیگر خردسال + اینستاگرام و سوابق

امیرعباس در سریال چوب خط یک برادر و یک خواهر به نام های وحیید و هانیه با بازی محمدجواد جعفرپور و بهار کاتوزی دارد. نکته جالب این که جعفرپور نیز بازیگری را از دوران کودکی شروع کرد و توانست در این راه موفق باشد.

الهام پاوه‌نژاد، حسن زارعی، محمود جعفری، امیرمهدی ژوله، بهار کاتوزی، محمدجواد جعفرپور، امیرعباس نورزایی و امیرنوری، محمدرضا چلنگر، رضا ناجی، کریم قربانی، نازنین کیوانی، افشین آقایی، گلشید بحرایی، مونا کرمی، بهناز بستان‌دوست و علیرضا خمسه، اکبر عبدی و مینا جعفرزاده بازیگرانی هستند که در سریال چوب خط به ایفای نقش می‌پردازند.

بیوگرافی امیرعباس نورزایی بازیگر خردسال + اینستاگرام و سوابق بیوگرافی امیرعباس نورزایی بازیگر خردسال + اینستاگرام و سوابق بیوگرافی امیرعباس نورزایی بازیگر خردسال + اینستاگرام و سوابق

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *