بیوگرافی نوید محمدزاده بازیگر و همسرش + ماجرای ازدواج و خانواده

بیوگرافی نوید محمدزاده و همسرش و عکس های خصوصی نوید محمدزاده را در مجله شبونه همراه با زندگینامه بخوانید.

نوید محمدزاده که سال ها تجربه ی فعالیت در تئاتر را داشته و تجربه ی کارهایی چون مجری گری در تلویزیون و … را نیز در کارنامه ی خود دارد، با ایفای اولین نقش مهم خود در سینما در فیلم «عصبانی نیستم» بسیار دیده شد. پس از آن او را در فیلم هایی چون «سیزده»، «ناهید» و «لانتوری» دیدیم و دو فیلم «خشم و هیاهو» و «ابد و یک روز» نقاط اوج کارنامه ی وی بودند که نقش محسن در «ابد و یک روز » او را در بیست و نه سالگی به اولین سیمرغ بلورین خود رساند.

بیوگرافی نوید محمدزاده

نوید محمدزاده بازیگر ایرانی 17 فروردین 1365 در مهران ایلام به دنیا آمده و اصالت کورد دارد.
تا مقطع دیپلم تحصیل کرده و سپس به کلاس های بازیگری رفته است.

بیوگرافی نوید محمدزاده و پدر و مادر نوید محمدزاده کیست

نحوه بازیگر شدن

نوید محمدزاده بعد از دیپلم به دوره های بازیگری مهتاب نصیرپور از بازیگران برجسته کشور رفت و فنون بازیگری را یاد گرفت.
اولین بازی که انجام داد فیلم در میان ابرها سال ۸۶ بود.

وی در عرصه تئاتر نیز فعال بوده و چندین نمایش و تئاتر را اجرا کرده است.
او تا کنون در فیلم های معروف و جنجالی زیادی بازی کرده از جمله فیلم ناهید در خارج از کشور و لانتوری و نقش به یاد ماندنی در فیلم ابد و یک روز در بین بازیگر معروف و چهره شناخته شده‌ای ساخته و جوایز بسیاری که دریافت کرده که را از دیگر بازیگران متمایز می‌کند.

بیوگرافی نوید محمدزاده بازیگر و مادرش , مادر نوید محمدزاده کیست

نوید محمدزاده در ابد و یک روز

وی با دیالوگ معروف نرو سمیه بسیار به شهرت رسید و اینک با وجود ندت زمان کم ورود به بازیگری یکی از بهترین بازیگران و پر جایزه ترین هنرمندان می باشد.

بیوگرافی نوید محمدزاده و همسرش

نوید محمدزاده و باران کوثری

از دیگر فیلم های جنجالی عصبانی نیستم و خشم و هیاهو و بدون تاریخ بدون امضا می باشد.
وی تاکنون در این سریال بازی نکرده و با صدا و سیما همکاری نداشته است.

نوید محمدزاده و بهرام افشاری و باران کوثری

بیوگرافی نوید محمدزاده و همسرش

سرگرمی ها تفریحات

بازیگر معروف سینما قبل از بازیگری علاقه شدید به فوتبال داشت و به صورت حرفه‌ای این ورزش را دنبال می کرد وی در مقطعی از زندگی در نوجوانی عضو تیم نوجوانان سایپا بود.
اما به دلیل مشغله زیاد در بازیگری فوتبال را کنار گذاشت.

تیپ و مدل لباس بازیگر ایرانی

بیوگرافی نوید محمدزاده بازیگر و همسرش + ماجرای ازدواج و خانواده

عاشق فیلم قیصر و بهروز وثوقی

این هنرمند بعد از تماشای فیلم سوته دلان و قیصر به هنر سینما علاقه مند شد و به گفته خودش مانند دیالوگ فیلم قیصر و بهروز وثوقی زندگی می کرد زمان نوجوانی عاشق بازیگری شد و همه تلاش خود را کرد تا در نهایت وارد عرصه بازیگری شد.

تیپهای جنجالی نوید محمدزاده

مدل لباس پوشیدن و تیپ او همیشه جنجالی بوده و با وجود لباس‌ها هنجار شکنانه که می‌پوشند و مدل شلوار های عجیب و غریب همیشه نقل محافل بوده و سوژه رسانه ها قرار گرفته است .

تیپ عجیب نوید محمدزاده در جشنواره فیلم فجر تیپ عجیب نوید محمدزاده در جشنواره فیلم فجر

بیوگرافی نوید محمدزاده و همسرش

مدل شلوار پاره نوید محمدزاده

استایل و تیپش با شلوار های پاره و کوتاه و مدل موهای عجیب باعث شده است تا همیشه عکس های او واکنش منفی کاربران فضای مجازی را داشته باشد.
به گفته خودش دوست ندارم سنتی لباس بپوشم و همیشه دنبال متفاوت بودن هستم.

محمدزاده و لیلا بلوکات در تاتر

بیوگرافی نوید محمدزاده و همسرش

ماجرای توهین حمید گودرزی به نوید محمدزاده

حمید گودرزى در برنامه دورهمى مهران مدیری خطاب محمدزاده گفت : با یک زیر پیراهنی در هشت فیلم بازی میکنند، بسیاری از این بازیگران چرک هستند و نمیشود به آن‌ها نگاه کرد، آن‌ها پلشت هستند ! چون دو تا داد بیشتر مى زنه و رگ گردنش بیشتر مى زنه بیرون، با زیرپوش و رگ بیرون زده‌ ی گردن سیمرغ بلورین می گیرند
این حرف گودرزی با واکنش تند هنرمندان دیگر قرار گرفت.

نوید محمدزاده و امیر جدیدی

بیوگرافی نوید محمدزاده و همسرش

فیلم های جایزه دار

هفت فیلم موفق و جایزه دارش عبارتند از : عصبانی نیستم 1392 – ناهید 1393 – ابد و یک روز 1394 – خفگی 1395 – خشم و هیاهو 1394 – بدون تاریخ بدون امضا 1395 – لانتوری 1394

ازدواج و عکس همسر

نوید محمدزاده ازدواج نکرده و مجرد است‌.

نوید محمدزاده و هوتن شکیبا

بیوگرافی نوید محمدزاده و همسرش

رد کردن داور جشنواره فیلم جهانی

محمدزاده داوری جشنواره فیلم جهانی که از ۳۰ فروردین سال ۹۷ برگزار می شود رد کرد و گفت من داور نیستم و نمی توانم داوری کنم و به علت مشغله زیاد این پیشنهاد را رد کرد

حمله ابراهیم حاتمی کیا به نوید

ابراهیم حاتمی کیا در صحبتهای جدید به این بازیگر حمله کرده و این بازیگر را متهم به توهین به مدافعان حرم کرده و گفته است که از هبچ نهادی پاسخ به این توهین داده نشده است.
وی اسمی از بازیگر نبرده است.
چند روز پیش خبر دستگیری وی به علت مستی در جنوب کشور اعلام شد که وی گفت من سر صحنه فیلم برداری جدیدم هستم و این خبر دروغ است.

بیوگرافی نوید محمدزاده و همسرش

فیلم های نوید محمدزاده

فیلم مغزهای کوچک زنگ زده – هومن سیدی 1396
خفگی فریدون جیرانی 1395
بدون تاریخ بدون امضا جلیلوند ۱۳۹۵

ابد و یک روز سعید روستایی ۱۳۹۴
خشم و هیاهو هومن سیدی ۱۳۹۴

لانتوری رضا درمیشیان ۱۳۹۴
ناهید آیدا پناهنده ۱۳۹۳
سیزده هومن سیدی ۱۳۹۲

عصبانی نیستم رضا درمیشیان ۱۳۹۲
لرزانندهٔ چربی محمد شیروانی ۱۳۹۱
در میان ابرها روح‌الله حجازی

ماجرای رفتن سیمرغ برای فیلم عصبانی نیستم

گوشه ای از صحبت های نوید محمدزاده در برنامه ۳۵ :

نوید محمدزاده در این مصاحبه صحبتهایش را در مورد سیمرغی که باید به او داده می شد اما به رضا عطاران رسید، شروع کرد و گفت : دو شب قبل از اختتامیه با حرف­هایی که به گوش­م می رسید می­دانستم سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلم «عصبانی نیستم» به من می­‌رسد. فردای آن شب وقتی برای آخرین اکران فیلم در جشنواره به سینما فرهنگ رفته بودم، بین سینماگران حرف­‌هایی با این مضمون که حق­ش را خوردند و … می‌­شنیدم . من آن شب متوجه منظورشان نبودم و با خود می­‌گفتم حق کی را خوردند؟ اما این­طور پیچیده بود که «عصبانی نیستم» نباید جایزه بگیرد.

بیوگرافی نوید محمدزاده بازیگر و همسرش + ماجرای ازدواج و خانواده

از طرفی به من دلداری می­‌دانند و می­‌گفتند آقایان ایوبی، حیدری و کیومرث مرادی در تلاش‌اند تا تو جایزه‌­ات را بگیری و من همچنان متعجب و مبهوت بودم. روز اختتامیه نیز دوستی از دبیرخانه جشنواره به من زنگ زد و گفت مشکل حل شده است و تو امشب جایزه­‌ات را می­گیری.یک ربع بعد از این تماس رضا درمیشیان کارگردان «عصبانی نیستم» در تماسی تلفنی به من گفت ما باید امضا بدهیم که از جشنواره انصراف داده­‌ایم. آن­جا بود که گفتم جایزه را به من ندهند اما برای این که از حق­م بگذرم از من سندیت نخواهند. من چه چیزی را باید امضا می­‌کردم؟ امضا می­‌کردم که جایزه‌­ام را نمی­‌خواهم؟

بیوگرافی نوید محمدزاده بازیگر و همسرش + ماجرای ازدواج و خانواده

من از نوجوانی جلوی آینه تمرین سیمرغ گرفتن می­‌کردم و در بیست و هفت سالگی به من گفتند سیمرغی که با ۷ رای از ۷ داور گرفته­‌ای را نباید بخواهی. آن روز تلخ­‌ترین روز زندگی کاری من بود. پیراهن و کت اتو شده‌­ام برای رفتن روی سن و گرفتن جایزه بر در خانه ماند و اشک­های من بی‌اختیار سرازیر بود. ساعت شش آن روز همه چیز تمام شد و بدون امضا کردن، رضایت ما را گرفتند و گروه فیلم انصرافی تحمیلی داد. سیمرغ برای ما نبود چه امضا می­‌کردیم و چه امضا نمی‌کردیم. آن شب برای این که حالم خوب شود تئاتری را روی صحنه بردم و به جای تشویق در سالن اختتامیه جشنواره فجر، تشویق تماشاگران تئاتر را دیدم.

بیوگرافی نوید محمدزاده بازیگر و همسرش + ماجرای ازدواج و خانواده

به گفته محمدزاده از عوامل فیلم خواسته می‌شود به نفع سینما سکوت کنند: «ما سکوت کردیم اما چه نفعی داشت؟ «خانه پدری»، «خانه دختر» و «رستاخیز» هم توقیف شدند. گفتند اگر سکوت کنید و جایزه­‌تان را نگیرید، اکران می­‌شوید، دو سال گذشت و اکران نشدیم. در بیست و هفت سالگی سینما کاری با من کرد که مانند یک فرد چهل ساله پخته شدم.
نوید محمدزاده در مورد علت اکران نشدن فیلم « من عصبانی نیستم » گفت : اما قسم می­خورم نمایش عمومی آن هیچ اتفاقی را به دنبال نخواهد داشت. «عصبانی نیستم» فیلم محبوبی است و در صورت اکران فروش بالایی خواهد داشت و شاید این موضوع هم برخی را ناراحت می­‌کند.

بیوگرافی نوید محمدزاده بازیگر و همسرش + ماجرای ازدواج و خانواده

انتقادات از سبک بازی نوید محمدزاده

خرده ای که عموماً به این بازیگر جوان گرفته می شود، تشابه نقش های اوست؛ خصوصاً یک سری مختصات فیزیکی و رفتاری که در برخی نقش های او تکرار شده اند. کاراکتر فردی از قشر فرودست که عموماً هم عصبانی و پرخاشگر است و نوعی خروش و طغیان نسبت به شرایط و مناسباتی دارد که جامعه و خانواده به او تحمیل کرده اند. محمدزاده چنین نقش هایی را در فیلم هایی چون «لانتوری»، «ابد و یک روز»، «بدون تاریخ، بدون امضا»، «مغزهای کوچک زنگ زده» و تا حدودی «متری شیش و نیم» ایفا کرده است. اما آن چه شاید از دید بسیاری از منتقدین او پنهان مانده باشد، ظرایفی ست که او در ایفای هر یک از این نقش ها به صورت مجزا لحاظ کرده است

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *