بیوگرافی پدرو هنریکه خواننده برزیلی کیست +فیلم کامل مرگ و اینستاگرام

پدرو هنریکه کیست

پدرو هنریکه خواننده برزیلی 30 ساله بوده که در 24 اذر 1402 بر اثر سکته قلبی در حین اجرا در کنسرت درگذشت پزشکان معتقد هستند که هیجان بسیار بالای این خواننده باعث سکته قلبی او شده است و جانش را از دست داده است.

بیوگرافی پدرو هنریکه

مجله شبونه – پدرو هنریکه خواننده اهل برزیل متولد 1994 در شهر ناتال برزیل میباشد او از خواننده های جوان و محبوب برزیلی بود که کار خود را از سن 17 سالگی شروع کرد و کم کم موفق شد هواداران زیادی را به دست اورد.

پدرو اولین آلبوم رسمی خود را به نام “بی تو بی تو نه نه” منتشر کرد که استقبال خوبی از آن صورت گرفت استقبال از این آلبوم باعث شد که با یکی از کمپانی های معتبر پخش موسیقی در برزیل با او قرارداد امضا کند و آهنگ هایش را به این کمپانی به فروش میرساند.

بیوگرافی پدرو هنریکه خواننده برزیلی کیست +فیلم کامل مرگ و اینستاگرام

سوابق

پدرو هنریکه سه آلبوم را تا به حال منتشر کرده است و بیشتر کارهای او تک آهنگ بوده است کنسرت های مختلفی در آمریکای شمالی و جنوبی برپا کرده است.

نام آلبوم های این خواننده “بی تو بی تو نه نه” ، “من هیچم”  و “صدای خدا” میباشد او موزیک ویدیو های زیادی را نیز تولید کرده است.

همچنین ببینید:

مرگ ناگهانی

در آذرماه آخرین روزها سال 2023 پدرو هنریکه که در حال اجرای کنسرت خود بود ناگهان بر روی زمین افتاد و درگذشت مرگ این خواننده به علت سکته قلبی اعلام شد.

پزشکان معتقد هستند که هیجان بسیار بالای این خواننده باعث سکته قلبی او شده است و جانش را از دست داده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *