بیوگرافی پیمان بیابانی کشتی گیر تیم ملی کانادا کیست +سوابق و عکس

بیوگرافی پیمان بیابانی کشتی گیر کیست +سوابق و تغییر تابعیت

پیمان بیابانی کیست و اهل کجاست

پیمان بیابانی کشتی‌گیر آزادکار ایرانی متولد ۱۴ آبان ۱۳۷۵ اهل تهران بوده که تغییر تابعیت داده و برای تیم ملی کانادا بر روی تشک میرود. او دارای مدال طلای آسیا 2015 و مال طلای جهانی 2016 با تیم جوانان بوده و در مسابقات آسیایی 2019 با تیم ملی ایران در وزن 65 میلوکرم سوم شد و مدال برنز کسب کرد .

بیوگرافی پیمان بیابانی کشتی گیر تیم ملی کانادا کیست +سوابق و عکس

بیوگرافی پیمان بیابانی

پیمان بیابانی کشتی گیر ایرانی است که در سبک آزادکار فعالیت میکند او در 14 آبان 1375 در تهران به دنیا امده است و در سال 1400 تغییر تابعیت داد و به تیم ملی کانادا پیوست.

او سالها در کشتی فعالیت میکند و مدال برنز آسیا را برای تیم ملی ایران کسب کرده است. او همچنین دارای مدال طلای مسابقات بلغارستان میباشد.

بیوگرافی پیمان بیابانی کشتی گیر تیم ملی کانادا کیست +سوابق و عکس

سوابق

پیمان بیابانی در سال 1390 و در سن 12 سالگی کشتی را شروع کرد و نشان داده استعداد زیادی در این رشته ورزشی دارد او به تیم ملی کشتی نوجوانان ایران دعوت شد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی میلاد والی زاده کشتی گیر کیست و اهل کجاست

بیوگرافی مهدی محسن نژاد کشتی گیر از خوزستان تا تیم ملی

بیوگرافی دانیال سهرابی کشتی گیر اهل کجاست +خانواده

مدال طلای آسیا در سال 2015

در بیوگرافی پیمان بیابانی آمده است او در تیم ملی جوانان ایران موفق شد در سال 2015 مدال طلای آسیا را به دست آورد و با شکست حریفان خود قهرمان وزن 60 کیلوگرم شود و نامش بر سر  زبان ها بیافتد.

بیوگرافی پیمان بیابانی کشتی گیر تیم ملی کانادا کیست +سوابق و عکس

مدای طلای جهان در سال 2016

سپس در سال 1394 با تیم ملی جوانان ایران به مسابقات قهرمان جوانان جهان در سال ۲۰۱۶ شرکت کرد و موفق شد مقام اول و مدال طلا را کسب کند.

طلای 2019 آسیا

در سال 2019 در تیم ملی کشتی آزاد ایران موفق شد که مدال برنز آسیا را کسب کند دوم مقابل باجرانگ پونیا دارنده مدال نقره جهان و قهرمان بازی‌های آسیایی از هند با نتیجه ۶ بر صفر مغلوب شد. با توجه به حضور باجرانگ در دیدار فینال، بیابانی در گروه بازنده‌ها مقابل فرناندو دیووشان از سریلانکا با نتیجه ۱۱ بر صفر پیروز شد و به دیدار رده بندی راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ سراج الدین حسن اف از کشور ازبکستان را مغلوب کرد و به مدال برنز رسید. در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا تیم ایران توسط رضا یزدانی، رضا اطری و بهمن تیموری به مدال طلا رسید. پیمان بیابانی و یونس امامی هم صاحب مدال برنز شدند.

بیوگرافی پیمان بیابانی کشتی گیر تیم ملی کانادا کیست +سوابق و عکس

تغثثیر تابعیت به کانادا

پیمان بیابانی در سال 1400 تغییر تابعیت داد و برای تیم ملی کانادا به میدان میرود او برای المپیک با پرچم کانادا پا به مسابقات خواهد گذاشت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *