تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد آلودگی هوا

تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد آلودگی هوا

ساعت کاری ادارات و مدارس استان زنجان در روز شنبه و همزمان با برگزاری راهپیمایی مردمی حمایت از کودکان غزه و مردم مظلوم فلسطین اعلام شد.

خبر جدید درباره وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه 27 آبان 1402 برای شهرهای تهران و البرز و کرج و اصفهان ، و سیستان و بلوچستان و زابل ، خوزستان ، اهواز ، آبادان ، مشهد، همدان ، اراک ، ایلام، سمنان، کرمانشاه، لرستان ، قزوین ، زنجان که از سوی آموزش و پرورش اعلام شده است تکلیف دانش اموزان مشخص شد که آیا فردا به مدرسه خواهند رفت یا خیر.

آیا تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲  تعطیل است؟

فردا مدارس نوبت عصر استان زنجان تعطیل است و کلاس های نوبت صبح نیز ساعت 11 تشکیل خواهد شد مدارس زنجان به دلیل راهپیمایی حمایتی از مردم غزه تایم بعد از ظهر تعطیل و تایم صبح نیز از ساعت 11 تشکیل میشود که تقریبا نیمه تعطیل خواهد بود.

وضعیت مدارس تهران و اصفهان و خوزستان

مدارس اصفهان و تهران و خوزستان و اهواز فردا تعطیل نیست اما احتمال دارد که مدارس تهران به علت الودگی تعطیل شود و باید تا ساعتی دیگر منتظر ماند.

تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد آلودگی هوا

مدارس اصفهان فردا شنبه 27 آبان تعطیل نیست و وضعیت هوای بهتری نسبت به هفته های گذشته دارد.

مدارس خوزستان نیز تعطیل نبوده و دانش اموزان به مدرسه خواهند رفت.

مدارس زنجان تعطیل شد

فارس: ساعت کاری ادارات و مدارس استان زنجان در روز شنبه و همزمان با برگزاری راهپیمایی مردمی حمایت از کودکان غزه و مردم مظلوم فلسطین اعلام شد.

مرتضی شهامی، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار زنجان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان، با اشاره به برگزاری راهپیمایی حمایت از مردم غزه در زنجان اظهارکرد: ساعات کاری ادارات و مدارس استان در روز شنبه ۲۷ آبان‌ماه تغییر می‌کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار زنجان افزود: روز شنبه در سراسر شهرهای استان راهپیمایی مردمی حمایت از کودکان غزه و مردم مظلوم فلسطین برگزار خواهد شد که بر این اساس ساعات کاری همه ادارات زنجان تا ساعت ۱۳ خواهد بود.

تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد آلودگی هوا

شاخص آلودگی هوا در تهران

شاخص لحظه‌ای کیفیت هوای تهران امروز پنجشنبه بر روی عدد ۱۳۳ قرار دارد و برای هفتمین روز متوالی شرایط برای گروه‌های حساس ناسالم است.

در این شرایط به بیماران قلبی و عروقی، کودکان و زنان باردار توصیه می‌شود از تردد و فعالیت در فضای باز خودداری کرده و در صورت لزوم حتما ماسک بزنند.

۱۴ نقطه در وضعیت قرمز در تهران

همچنین بر اساس آخرین اطلاعات از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای تهران، پیروزی منطقه ۱۳، تربیت مدرس منطقه ۶، ستاد مدیریت بحران منطقه هفت، شادآباد منطقه ۱۸، شریف منطقه ۲، بوستان سلامت منطقه ۱۷، بوستان شکوفه منطقه ۱۴، بوستان قائم منطقه ۱۸، دانشگاه تهران منطقه ۶، دانشگاه علم و صنعت منطقه چهار، فرمانداری شهر ری منطقه ۲۰، شهرک چشمه منطقه ۲۲ و همچنین شهرداری مناطق ۱۵، ۱۹، ۱۱ و ۲۱ در وضعیت قرمز (آلوده برای همه افراد) قرار دارد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *