فحاشی و حمله پویا خواننده لس آنجلسی به ساسی مانکن و تتلو

فحاشی پویا خواننده لس آنجلسی به ساسی مانکن و تتلو به همراه جزئیات کامل را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

پویا پورجلیل خواننده لس انجلسی که مردم با آهنگ های او خاطرات زیادی دارند در واکنش به آهنگ دکتر از ساسی مانکن به او حمله کرد و وی را “حرامزاده” خطاب کرد.

فحاشی و حمله پویا پورجلیل خواننده لس آنجلسی به ساسی مانکن و تتلو

فحاشی پویا خواننده لس آنجلسی به ساسی مانکن و تتلو

پویا در اینستاگرامت نوشت:

اینکه موسیقی یک سلیقه هستش شکی نیست اینکه در یک جامعه باید همه جور استایل موسیقی باشه شکی نیست. اینکه فرهنگ خیلی از مردم ما مخصوصا در زمینه موسیقی از دست رفته شکی نیست. ولی میای برای معروفیت دست به هر کاری میزنی حتی نابود کردن ذهن و افکار سالم یک بچه که در این دنیای اسفناک پدر ومادرش دارن با بدبختی و زحمت بزرگش میکنن و تو… حمال میای بهشون میگی که همیشه قبل خواب دو تا شات بزن بعد بخواب یا همیشه اول اینستا بعد کتاب!!.
باید بگم که حرومزاده ای بیش نیستی و حرومزاده تر از تو همونایی هستن که باهات کار میکنن یا باهات برنامه اجرا میکنن. هرچند تو حیوان به بچه خودت رحم نکردی چه انتظاری میره که به بچه های مردم رحم کنی. فقط امیدوارم هیچوقت جایی باهات رو در رو نشیم. هم تو و هم اون تتلوی بی ناموس تر از تو که هدفتون به گند کشیدن فرهنگ و جوانها مردمه. چون اون روز برسه با افتخار حبس جفت تون رو میکشم

فحاشی پویا پورجلیل خواننده لس آنجلسی به ساسی مانکن و تتلو

پویا از اینکه به ساسی گفت تو به بچه خودت هم رحم نکردی ماجرای اش این است که سایه دوست دختر سابق ساسی مانکن از او بچه دار میشود که گویا ساسی تمایلی به داشتن او نداشته و او را از خود دور می کند و به همین خاطر سایه را رها میکند.

لازم به ذکر بعد از انتشار این پست ، اینستاگرام پست پویا را حذف کرد و او مجددا یک پست دیگر منتشر کرد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

5 نظر

  1. پویا عزیز کاملاً درست گفته ساسی و تتلو خیلی کثیف، روانی هستن هردو…..

  2. حرفاش کاملا رسته مخصوصا درباره تتلو

  3. بشین سر جات بابا

  4. اقای پویا شما نمیتونی ببینی البوم های ساسی میترکونه !!!مشکل از تربیتته که فحاشی میکنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *