دانلود کامل مهمونی مهران احمدی و کل کل با پشه و بچه +فیلم

دانلود کامل مهمونی مهران احمدی و کل کل با پشه و بچه +فیلم

سریال مهمونی با حضور مهران احمدی قسمت 6 فصل دوم منتشر شد برنامه طنز عروسکی که طرفدران زیادی دارد و موفق شده مخاطبان فراوانی را به دست آورد.

دانلود کامل مهمونی مهران احمدی و کل کل با پشه و بچه +فیلم

مهران احمدی در این برنامه با عروسک های برنامه گپ و گفت شاد و بامزه ای داشت که مورد استقبال قرار گرفت.

سریال مهمونی با حضور مهران احمدی

دانلود با لینک مستقیم

فصل دوم قسمت ششم با حضور مهران احمدی دارای جذابیتت زیادی است و اگر از دنبال کننده های این برنامه هستید حتما ایسمت را دانلود و به همراه خانواده تماشا کنید.

ایرج طهماسب در مهمانی، کارکتر جذابی را به نام پشه ایجاد کرده است که مورد استقبال مخاطبین در فضای مجازی قرار گرفته است. در جایی خطاب به آقای مجری می گوید: «بده بزنیم! چقدر سفتی!»

درباره مهمونی

ایرج طهماسب که سال‌ها در این ایام سخت مشغول رساندن قسمت های جدید «کلاه قرمزی» به آنتن تلویزیون بود، پس از قطع همکاری با صداوسیما، چند سالی است که از عروسک های محبوبش خداحافظی کرده و در ادامه سراغ ساخت برنامه عروسکی جدیدی در همان حس و حال در شبکه نمایش خانگی رفته است.

به گزارش ایسنا، «مهمونی» او در سالی که گذشت توانست رضایت مخاطب عام را جلب کند، بر این اساس پس از مدتی توقف، زمزمه های تولید سری جدید این برنامه برای سال ۱۴۰۲ به گوش می رسد. مجموعه «مهمونی» جدیدترین برنامه ای است که ایرج طهماسب از ابتدای امسال در شبکه نمایش خانگی اجرا و کارگردانی‌اش را بر عهده گرفت و به سبک مجموعه‌های عروسکی خود شخصیت‌های تازه‌ای را خلق کرد. این برنامه در خلاء عروسک های محبوب تلویزیونی، به سرعت با مخاطب کودک و بزرگسال ارتباط برقرار کند و مانند «کلاه قرمزی» یک برند شود.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *