دانلود کامل مهمونی ۲ قسمت ۲۷ (قسمت 7 فصل دوم مهمونی)

دانلود کامل مهمونی ۲ قسمت ۲۷ (قسمت 7 فصل دوم مهمونی)

قسمت 27 برنامه مهمونی منتشر شد و علاقمندان به این سریال میتوانند قسمت 27 سریال مهمونی را دانلود کنند در این قسمت عروسک های مهمونی شما را غافلگیر میکنند و آیتم های بسیار جذابی برای شما خواهند داشت که حتما مورد پسند شما واقع خواهد شد.

مهمونی یکی از برنامه های جذاب عروسکی در شبکه نمایش خانگی بوده که توانسته علاقمندان زیادی را به دست اورد این سریال توسط ایرج طهماسب کارگردانی و تولید شده است که با گروهی از عروسک های جذاب لحظات شادی را برای مخاطبانش خلق میکنند.

مهمونی ۲ قسمت ۲۷

دانلود قسمت 27 مهمونی با لینک مستقیم

برنامه مهمونی یکی از برنامه های پرطرفدار شبکه نمایش خانگی بوده که توسط آقای ایرج طهماسب تولید شده است.

دانلود کامل مهمونی ۲ قسمت ۲۷ (قسمت 7 فصل دوم مهمونی)

عروسک بچه که مورد انتقاد بسیاری از رسانه ها قرار گرفته است و آن را به هیچ عنوان در گروه سنی کودک و نوجوان نمی دانند.

اما در شبکه های اجتماعی حسابی طرفدار پیدا کرده است بسیاری از ستاره ها و کارشناسان با انتقاد از برنامه مهمونی معتقد هستند که این برنامه مخصوص گروه کودک و نوجوان نبوده و بد آموزیهای زیادی دارد چرا که این عروسک فحاشی می کند و جلوی او را می‌گیرد و این می تواند برای کودکان مناسب نباشد.

ایرج طهماسب مجری و تهیه کننده و کارگردان سرشناس کشورمان موفق شده برنامه مهمونی را به گونه ای پیش ببرد که مورد توجه مخاطبان شبکه نمایش خانگی قرار بگیرد.

در غیبت کلاه قرمزی و پسرخاله دو کاراکتر اصلی برنامه هایش موفق شده با سری جدید عروسک ها گام مهمی را در برنامه سازی بردارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *