درباره ما

درباره ما

مجله شبونه به عنوان مرجعی از بیوگرافی و اخبار روز فعالیت خود را از آذرماه 1396 آغاز کرده است.

این توفیق نصیب ما شده تا در دنیای مجازی در کنار شما باشیم لذا خواهشمندیم با پیشنهادات و انتقادات خود ، ما را در پیشرو این مجله یاری دهید.

از همان ابتدا سعی کردیم تا در کنار اطلاعات صحیح و کاملی که در اختیار مخاطبمان قرار می‌دهیم، زوایای مختلف دنیای تکنولوژی را تا حد امکان بیشتر کنکاش کنیم،.

در حال حاضر فناوری در تار و پود زندگی انسان نفوذ کرده است. فقط کافی است تکنولوژی را از آنها بگیرید تا ببینید که چه سردرگمی عجیبی دنیا را فرا خواهد گرفت. دنیای تکنولوژی ما تنها در صفر و یک‌ها خلاصه نشده و تنها به ساخت گجت‌ها و ماشین‌های پیشرفته مربوط نخواهد بود. به ساخت بمب اتم فکر کنید. این تکنولوژی پیشرفته‌ با استفاده نادرست، خسارات جبران ناپذیری به بشریت وارد کرد.

تصمیم گرفته شد و راهمان مشخص؛ ما به دنیای اطلاعات و فناوری وارد شدیم. فناوری با هر پلتفرم و ساختاری که خلق می‌کند، فرهنگ جدیدی را نیز به­وجود می‌آورد. با ورود گوشی‌های هوشمند، تلویزیون، هواپیما و ماشین به زندگی مردم، روابط بین آنها دچار دگرگونی شد. هر فناوری و تکنولوژی خاصی که به طور گسترده در بین ما پخش می‌شود، فرهنگ استفاده مخصوص به خود را نیز می‌طلبد، پس فرهنگ هم بخشی از تکنولوژی است. بنابراین با این دیدگاه سعی کردیم تا به همه چیز از زاویه علم نگاه کنیم، اطلاعات درستی به کاربرانمان برسانیم و در حد توان، جهانی بهتر بسازیم.