افشاگری درباره دی جی گلناز حسینی شبکه من و تو

افشاگری درباره دی جی گلناز حسینی شبکه من و تو که برنامه های مختلف با رفتارها زننده سعی در داغ کردن برنامه های این شبکه معاند دارد.

 

مدتی است که یکی از زنان جوان به نام دی جی گلناز در برخی از برنامه های شبکه معاند ضدانقلاب فعالیت دارد که به همراه امید خلیلی با رفتارهای زننده و سخیف تلاش میکند که به برنامه این شبکه پر و بال داده و ایمان جوانان و نوجوانان خدشه دار کند.

دی جی گلناز حسینی برنامه شب جمعه مجری شبکه من و تو

افشاگری درباره دی جی گلناز حسینی شبکه من و تو

این زن که چند سال پیش بعد از پایان تحصیلات مقدماتی خود از اصفهان راهی لندن میشود توسط برخی از عوامل من و تو به این شبکه راه پیدا میکند و بعد از اینکه درباره اجرا توجیح میشود برای برخی از برنامه ها از او استفاده میکنند

رابطه نامشروع یکی از شرایط استخدام شبکه من و تو است

این درحالیست که یکی از مهمترین شروط همکاری در شبکه معاند و ضدانقلابی من و تو مخالفت نداشتن با همجنسگرایی و یا درخواست های رابطه نامشروع از جانب عوامل این شبکه میباشد.

طلاق گلناز حسینی از همسرش به خاطر شبکه من و تو

گلناز حسینی برای اینکه بتواند به این کانال راه پیدا کند مثل سارا محدثی تصمیم میگیرد که از همسر خود جدا شود!

این زن همه زندگی خود را برای حضور در شبکه من و تو به باد میدهد حالا در یک منجلاب ناکجا آباد فرو رفته و خود را بازیچه عده ای از دست اندراکار این شبکه قرار داده است.

حمایت مالی اسرائیل و عربستان

این شبکه با حمایت مالی مستقیم اسرائیل و عربستان سعودی تامین میشود در صدد است که بنیان خانواده های ایرانی را هدف قرار بدهد! برخی از برنامه های مستهجن همانند شب جمعه که با رفتارهای سخیف و سبکسر به دنبال عادی سازی این رفتارها بین خانواده های ایرانی است

وظیفه فریب دادن دختران جوان

گلناز حسینی به دلیل سابقه ای طولانی مدت که در این شبکه پیدا کرده است وظیفه دارد که در پیدا کردن مجری های جوان نیز تلاش کند و با فریب دادن برخی از دخترانی که در دانشگاه های انگلستان تحصیل میکنند پای انها را به این شبکه مستهجن و بی محتوا باز کند.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود. همچنین میتوانید در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

4 دیدگاه‌ها

  1. من از مردم خواهش میکنم گول اخبار کذب شبکه من و تو رو نخورن

  2. ای وای من

  3. خب این که از اول توی ایران برای مردم ایران برنامه نداشته و کمتر کسی او را می شناسد که بخواهد به گونه ای گناهانش را برای دیگران بشوید آنهایی که سالها با مردم و در میان مردم بوده اند و الان یکی یکی می روند آن سو را کجای دلشان بگذارند؟! بچه دار شدن در انجا که دیگر واقعا شیوه جالبی نیست هم که جا افتاده.

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *