ریحانه پارسا و آناشید حسینی درگیر شدند +عکس

ریحانه پارسا و آناشید حسینی درگیر شدند +عکس و جزییات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ریحانه پارسا و آناشید حسینی درگیر شدند

بعد از انتشار خبر طلاق امیرحسین مرادیان خبرهای ضد و نقیضی درباره رابطه امیرحسین و ریحانه پارسا دست به دست شد که البته شایعه از آب درامد و رابطه آنها صرفا در حد فالو کردن پیج اینستاگرام یکدیگر بود.

اما با این حال آناشید حسینی گویا این رابطه را جدی گرفته و در اینستاگرامش با به اشتراک گذاشتن استوری نوشت “خلایق هرچه لایق”

ریحانه پارسا و آناشید حسینی درگیر شدند +عکس

اما این درحالیست که خبر رابطه ریحانه پارسا با پویان مختاری بوده و گفته میشود این دو نفر با یکدیگر وارد رابطه شده است.

خانم ریحانه پارسا به شدت حاشیه دارد و بعد از بازی در سریال خوب بد جلف 2 حسابی وارد حاشیه شده است و هر روز خبر رابطه او با یک سلبریتی به گوش میخورد.

رابطه ریحانه پارسا با پویان مختاری مثل رابطه مهراد جم با دنیا جهانبخت دو موضوع جذاب برای شماری از کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی بوده که مشتاق دنبال کردن اخبار سلبریتی های اینترنتی هستند. رابطه ریحانه پارسا هنرپیشه سینما و تلویزیون ایران با پویان مختاری قمار باز مقیم خارج از کشور، در فهرست موضوعات داغ برای هواداران این افراد قرار گرفته است.

همچنین ببینید: ریحانه پارسا و امیرحسین مرادیان رابطه دارند؟ 

خبر رابطه پنهانی ریحانه پارسا با پویان مختاری توسط امین فردین مسئول رسانه پشت پرده مقیم خارج از کشور رسانه ای شد که با مستنداتی همراه شده است. خبر طلاق پویان مختاری که مثل ساشا سبحانی، پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلا، لاکچری گردی هایش با هواپیمای شخصی، در کانون توجه برخی قرار گرفته است، سبب شده تا رابطه جدید این قمار باز جوان با ریحانه پارسا ، مورد توجه قرار بگیرد.

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *