زمان پخش سریال لالایی عمو پورنگ از کدام شبکه پخش میشود

زمان پخش سریال لالایی عمو پورنگ از کدام شبکه پخش میشود

عمو پورنگ با سریال لالایی به شبکه نمایش خانگی امده است و از صداوسیما خداحافظی کرده است این مجری محبوب کودکان بعد از مدتی بی خبری از تلویزیون حالا با یک برنامه ویژه کودکان در شبکه نمایش خانگی به نام “لالایی عمو پورنگ” مهمان خانه های مردم خواهد بود بدون شک در این برنامه آزادی بیان عمو پورنگ بیشتر خواهد بود و میتواند بهتر با کودکان ارتباط برقرار کند.

زمان پخش سریال لالایی عمو پورنگ از کدام شبکه پخش میشود

سریال لالایی عمو پورنگ از کدام شبکه پخش میشود

سریال لالایی عمو پورنگ از شبکه نمایش خانگی پلتفرم فیلیمو پخش میشود این برنامه از صداوسیما پخش نمیشود و برخی از شبکه های ماهواره ای این برنامه را پخش میکنند.

سریال لایی مخصص گروه کودک و نوجوان بوده که توسط داریوش فرضایی اجرا میشود و برای اولین تجربه حضور در شبکه نمایش خانگی را به دست خواهد آورد به نظر میرسد دیگر عمو پورنگ تصمیمی به حضور در صدا و سیما نخواهد داشت.

در عین حال باید دید با حضور او و هنرمندانی که در «محل گل و بلبل» و برخی از پروژه‌هایی که او و دوستان داریوش فرضیایی فعالیت داشته‌اند می‌تواند اقبال را نسبت به محدود کار‌های کودکانه نمایش‌خانگی برگرداند یا خیر.

معرفی سریال لالایی

سریال «لالایی» به کارگردانی احمدعلی درویش‌پور و با بازی داریوش فرضیایی (عمو پورنگ)، این روزها آخرین مراحل تصویربرداری را در تهران می‌گذراند. این سریال که قرار است امسال در یکی از پلتفرم‌های نمایش‌خانگی پخش شود تا آخر اردیبهشت ماه تولید خود را به پایان می‌رساند. سریال «لالایی» با نقش‌آفرینی فرضیایی، متفاوت از آثاری است که تاکنون از او به عنوان شخصیت عمو پورنگ دیده شده است.

امیر کربلایی‌زاده که مدت‌ها از او خبری نیست و بیشتر به آموزش استندآپ کمدی و اجرای تئاتر مشغول است در این سریال به ایفای نقش می‌پردازد و فرهاد بشارتی هم چندی پیش از حضور خود در این سریال خبر داده بود. قطعاً بازگشت داریوش فرضیایی بعد از مدت‌ها با سریالی در شبکه نمایش‌خانگی را می‌توان به فال نیک گرفت، چون خبر‌ها حاکی از همکاری مجدد او با تلویزیون است.

داریوش فرضیایی در شبکه نمایش خانگی

عمو پورنگ مجری تلویزیونی و گوینده شعر کودک است که حالا اولین تصویر او از پشت‌ صحنه لالایی وایرال شده است. به نظر میرسد این سریال قرار است از اول خرداد پخش ان آغاز شود و از پلتفرم فیلیمو عرضه گردد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *