ماجرای زن داخل قفس در کنسرت تتلو در ترکیه +فیلم

تاریخ انتشار 30 مهر 1400 – Study time 3 minutes

ماجرای زن داخل قفس در کنسرت تتلو در ترکیه +فیلم و جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماجرای زن داخل قفس در کنسرت تتلو

ماجرای زن داخل قفس در کنسرت تتلو

کنسرت ۲۹ مهرماه امیر تتلو در ترکیه دارای حواشی بسیار زیادی بود از نحوه بلیت‌فروشی و قیمت نجومی آن گرفته تا اتفاقاتی که درون کنسرت افتاد مورد توجه شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت.

اما یکی از اتفاقاتی که در کنسرت او رخ داده بود حضور یک زن جوان درون قفس بود که روی سن قرار داشت و اقدام به حرکات موزون می کرد قفسه این زن جوان شبیه قفس های پرنده ها بوده که در برخی از خانه ها به منظور تزئینی نگهداری می شود .

بعضی از کاربران شبکه های اجتماعی نوشته اند که تتلو سوء استفاده ابزاری و تبلیغاتی از جنسیت زن داشته است در این کنسرت به صورت آشکار به زنان توهین کرده است برخی دیگر از کاربران شبکه‌های اجتماعی حضور دختر جوان درون قفس را  نوعی اهانت به زنانی بود که در کنسرت حضور پیدا کرده اند برخی دیگر نیز معتقد هستند که تتلو نوعی تلنگر سیاسی به زنان ایران زده است.

گفتنیست آنطور که صفحات تخصصی رپ اعلام کردند صرفا مهمانی بعد از کنسرت تتلو اندازه تمام شرکت کنندگان سایر خواننده های رپ مثل شایع و زدبازی و کوروش جمعیت داشته است.

همچنان به گزارش وقت صبح تتلو مهمانی را در جایی برگزار کرده که کل کنسرت رضا پیشرو و چند رپر دیگر برگزار شده بود که به نوعی دیس محسوب می شود.

اخیرا انتقادات زیادی از کنسرت ابی در ترکیه و حضور جمعیت در شرایط کرونایی بدون رعایت پروتکل های بهداشتی شده بود.

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا اینجا کلیک کنید و به مدیر سایت پیام بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.