دانلود کامل سریال شهباز قسمت ۲۲ (تلوبیون و آپارات) +لینک قسمت 21

دانلود کامل سریال شهباز قسمت ۲۲ (تلوبیون و آپارات) +لینک قسمت 21

دانلود کامل سریال شهباز قسمت ۲۲ (تلوبیون و آپارات) +لینک قسمت 21

قسمت 22 سریال شهباز امشب یکشنبه 7 اسفند از شبکه یک پخش شد در این صفحه میتوانید 22 سریال تلویزیونی شهباز را دانلود و تماشا کنید.

سریال شهباز موفق شده هر شب مخاطبان زیادی را به دست آورد سریالی که ایام هفته پخش میشود و استقبال خیلی زیادی از آن صورت گرفت.

دانلود قسمت 22 سریال شهباز

دانلود با کیفیت480p
357.2mb

دانلود با کیفیت720p
523.82mb

دانلود با کیفیت1080p
817.2mb

سریال شهباز سریالی پر از سکانس جداب است و هر قسمت 42 دقیقه به طول می انجامد.

همین موضوع ریتم داستان را پیچیده می کرد، در واقع همین پیچیدگی ظاهری مخاطب را در همان چند قسمت اول کمی سردرگم می کرد.

جالب اینجاست که زمان هر سکانس به دو دقیقه هم نمی رسد و کمتر سکانسی داریم که بیشتر از دو دقیقه طول بکشد و قسمت هایی از سریال در قزوین و رودبار تصویربرداری شده و جاهای مختلفی هم در تهران ضبط شده است.

داستان سریال

بخش‌هایی از کار در کیش ضبط شده و گروه در یکی از کشورهای خارجی استیج خواهد داشت و از آنجایی که موضوع سریال حول محور فضای مجازی، فناوری‌های جدید، هکرها و پروژه‌های نفوذی و ضد نفوذ می‌باشد، انتظار می‌رفت که برای جوانان جالب خواهد بود و شاید تلویزیون بتواند از آن برای تعامل بیشتر با مردم استفاده کند، اما نتوانسته است رضایت این قشر از مردم را فراهم کند و صدا و سیما باز هم شکست خورد.

حال اگر بخواهیم به موضوع این سریال نگاه جزئی‌تر بیندازیم، باید گفت که مجموعه تلویزیونی «شهباز» زندگی دختری به نام نجوا را روایت می‌کند. این دختر دانشجوی نخبه در حوزه برنامه‌نویسی رایانه است و همین امر باعث شده تا درحوزه برنامه ‌نویسی، از مهارت فوق ‌العاده‌ای برخوردار باشد. وی به دلیل کنجکاوی و دانش فوق‌ العاده خود ارتباطات گسترده‌ای در فضای وب پیدا کرده است. از سویی دیگر یکی از دوستان نجوا چند وقت پیش فوت کرده است، اما در پی این جریانات او معتقد است که مرگ دوست صمیمی‌اش که به تازگی در یک سانحه از دنیا رفته، تصادف نبوده است.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *