حرکت و شوخی منشوری و غیراخلاقی فرشاد احمدزاده با علی علیپور در اتوبوس +فیلم

حرکت و شوخی منشوری و غیراخلاقی فرشاد احمدزاده

حرکت و شوخی منشوری و غیراخلاقی فرشاد احمدزاده با علی علیپور در اتوبوس +فیلم و ماجرای کامل این فیلم را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

حرکت و شوخی منشوری و غیراخلاقی فرشاد احمدزاده با علی علیپور در اتوبوس +فیلم

ویدئویی جنجالی در فضای مجازی منتشر شده که بازتاب گسترده ای را در شبکه های اجتماعی به خصوص هواداران فوتبال داشته است و مورد انتقاد بسیاری از هواداران فوتبال قرار گرفته است

ماجرا از این قرار است که شجاع خلیل زاده زمانی که در حال فیلمبرداری کردن بود علی علیپور به جمع انها امد و در این بین فرشاد احمد زاده پشت سر علی علیپور قرار گرفته و اقدام به حرکت غیراخلاقی کرد که در فیلم مشاهده شد.

دانلود فیلم

این برای چندمین بار است که چنین شوخی های زشتی توسط فوتبالیست ها انجام میشود و از دید دوربین ها آشکار میشود.

حرکت و شوخی منشوری و غیراخلاقی فرشاد احمدزاده با علی علیپور در اتوبوس +فیلم

قبلا نیز شیث رضایی و محمد نصرتی در شادی بعد از گل چنین اقداماتی را انجام داده بودند و همچنین بازیکنان استقلال مثل اللهیار صیادمنش و سجاد آقایی نیز با شوخی های غیراخلاقی جنجال فراوانی را به وجود اوردند.

همچنین ببینید:

متاسفانه برخی از فوتبالیست های کشورمان اخلاق حرفه ای را رعایت نمیکند و نمیداند که آنها در سطح اول فوتبال کشورمان فوتبال بازی میکنند و برای بسیاری از فوتبال دوستان و نوجوانان به عنوان الگو قرار میگیرند و هر کاری که انجام بدهند مورد توجه مردم قرار خواهند رفت.

شوخی زشت فرشاد احمدزاده در اتوبوس

شاید اگر کمیته اخلاق و انضباطی لیگ کشورمان با این گونه رفتارها جرایم سفت و سختی قرار بدهد دیگه شاهد چنین رفتار و شوخی های زشتی از جناب فوتبالیست های معروف کشورمان نباشیم .

فرشاد احمدزاده پیش تر نیز با کول کردن ترلان پروانه خبرساز شده بود و فیلمی که از او ترلان پروانه بازیگر سرشناس در شبکه های اجتماعی منتشر شد بازتاب گسترده ای را به همراه داشته بود که این بار نیز با شوخی زشتی که مرتکب شد باز هم بر سر زبانها افتاده و مورد انتقاد رسانه های خبری به خصوص هواداران فوتبال قرار گرفته است

حرکت و شوخی منشوری و غیراخلاقی فرشاد احمدزاده با علی علیپور در اتوبوس +فیلم

3.0
02
اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. نباید ازاد بچرخند چه برسه به فوتبال بیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *