بازیگر نقش فخری در فیلم راز خانه بهجت کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش فخری در فیلم راز خانه بهجت کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش فخری در فیلم راز خانه بهجت کیست

سمانه جلالی بازیگر نقش فخری در سریال راز خانه بهجت میباشد او متولد 26 مهر 1372 در تهران بوده و تجربه بازی در ، سریالهای “فرار از کمپ 3″، “شاباش”، “خنده در باران”، “شش نفر زیر باران” و سریالهای “سقوط آزاد”، “دو روی سکه” را در کارنامه اش دارد.

بازیگر نقش فخری در فیلم راز خانه بهجت کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی فخری در فیلم راز خانه بهجت

سمانه جلالی بازیگر، دستیار کارگردان متولد 26 مهر 1372 در تهران میبشد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد گرافیک میباشد. وی ساکن کرج و تهران میباشد.

سوابق

سمانه جلالی، بازیگر سینما و تلویزیون در آثاری همچون فیلمهای “تعادل جزئی”، “راز خانه بهجت”، “فرار از کمپ 3″، “شاباش”، “خنده در باران”، “آناشن، سکوت و بهنوش بختیاری”، “شش نفر زیر باران” و سریالهای “سقوط آزاد”، “دو روی سکه” به عنوان بازیگر حضور داشته است.

بازیگر نقش فخری در فیلم راز خانه بهجت کیست +بیوگرافی و عکس

بازی در فیلم راز خانه بهجت

«راز خانه بهجت» تله فیلمی به کارگردانی محسن ربیعی، نویسندگی مریم قنبری و مرجان حق پرست و تهیه‌کنندگی محمدرضا جهانگیرتاج است. این فیلم در ژانر کمدی و محصول سال ۱۳۹۳ است.

«علی نقی» پس از سال ها دوری از ایران به کشورش باز می گردد تا ماجرای کهنه‌ی عشق اول خود را به سرانجام برساند او در پی اثبات وقایع گذشته و برای اجرای نقشه هایش با رضا همراه می شود …

سمانه جلالی دارای مهارت هایی در زمینه های تصویر سازی شعر، طراحی لوگو، سوارکاری مبتدی، ورزش رزمی کنگ فو میباشد که تصویرسازی کتاب روزشمار یک عشق دکتر افشین یداللهی و طراحی لوگو فیلم “ایکس لارج” از نمونه فعالیت سمانه جلالی میباشد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *