فیلم حضور ساسی مانکن در تهران (ایران)

فیلم حضور ساسی مانکن در تهران (ایران) به همراه جزئیات را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فیلم حضور ساسی مانکن در تهران (ایران)

ساسان یافته معروف به ساسی مانکن که شب پیش با انتشار عکس بلیط و پاسپورت خود خبر از بازگشت اش به تهران را داده بود امروز با انتشار چند ویدیو نشان داد که به تهران امده است.

این خواننده زمانی که اعلام کرد میخواهد به تهران بیاید برخی از رسانه ها معتقد بودند که جدی نمیگوید چون ممکن است  در فرودگاه توسط پلیس دستگیر شود اما گویا او با اسم و رسم جعلی به ایران امده و با زدن ماسک کسی نتوانسته او را شناسایی کند.

این خواننده با آهنگ های خاصش حواشی را در کشورمان از بُعد فرهنگی به وجود اورده بود که بسیاری از رسانه ها معتقد بودند که او به محض ورود به ایران دستگیر خواهد شد اما این خواننده در حال حاضر در تهران است.

برخی از رسانه ها مدعی شده اند که نیروهای اطلاعاتی در حالی جست و جوی این خواننده بوده که در تهران او را دستگیر کنند.

فیلم حضور ساسی مانکن در تهران (ایران)

ساسي مانکن متولد 27 آبان ماه ، سال 1367 در اهواز، خواننده اسـت. نام واقعي اش ساسان يافته و ساکن کرج بود، دانشجوي انصرافي رشته مهندسي کامپيوتر از دانشگاه نواب شهر قزوين درسال 1387 اسـت درسال هاي حضور در ايران وهم در خارج هميشه حاشيه آفرين بود.

تنها يک خواهر بزرگتر از خود دارد. تا اول راهنماي در اهواز زندگي مي‌کردند، سپس تصميم گرفتن بـه کرج، جاييکه مادر بزرگ و عموهاش بودند نقل مکان کنند، پدر و مادرش سال 1394 از ايران خارج شدن ودر اليستا زندگي مي کنند.

همچنین ببینید: بیتا همسر ساسی مانکن کیست +اینستاگرام

علاقه بـه موسيقي و خواندن از دوران دبستان در وجودش شکل گرفت، مي گويد با صداي خودش خيلي حال ميکرد و دوست داشت در هر جمعي بخواند، فعاليت جدي خودرا از سن 16سالگي با آهنگ داف شروع کرد کـه بيت آن دانلودي از اينترنت و متن آهنگ از خودش بود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @pm_be_modir

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *