ماجرای کلفتی کردن مادر امیر تتلو +فیلم

فیلم کلفتی کردن مادر امیر تتلو و گلایه تتلو از مادرش برای دنیا آوردنش را در ادامه این بخش از مشاهده نمایید.

روز گذشته تتلو به دلیل فراخون برای ساخت حرمسرا به شدت مورد انتقاد رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی رو به رو شد تا جایی که خبر به گوش مسئولان ارشد اینستاگرام رسید و پیج 4 میلیونی او را مجدداً مسدود کردند.

این دومین بار است که پبج تتلو به 4 میلیون فالوئر میرسد و توسط اینستاگرام مسدود میشود سری قبلی به دلیل توهین به زنان  و به جرم زن ستیزی پیج اینستاگرامش مسدود شد.

حالا او در یک ویدئو به شدت عصبانیت خود را به رسانه ها و مردم نشان داد و از مادرش که او را با کلفتی بزرگ کرده است گلایه کرد. که در ویدئو زیر مشاهده میکنید.

ماجرای کلفتی کردن مادر امیر تتلو +فیلم

فیلم کلفتی کردن مادر امیر تتلو و گلایه تتلو از مادرش برای دنیا آوردنش

 

لازم به ذکر است که:

سه‌شنبه ۲۸ ژانویه ۲۰۲۰، امیر تتلو در اینستاگرامش، تصویری از دست‌های دستبند خورده خود را منتشر کرد و گفت: در استانبول بازداشت شده است.

ساعتی پس از انتشار این خبر هادی شیرزاد، رییس پلیس بین‌الملل نیروی انتظامی ایران گفت: بازداشت تتلو در ترکیه با درخواست مراجع قضایی ایران انجام شده است.

او در گفتگو با خبرگزاری ایسنا گفت: به دنبال درخواست مراجع قضایی، و به دلیل “ترغیب شهروندان و به ویژه جوانان به استفاده از موادمخدر و روان‌گردان”، “پلیس اینترپل برای این فرد اعلان قرمز صادر کرده بوده است”.

اعلان قرمز در اینترپل از سوی کشور‌های عضو برای اشخاصی صادر می‌شود که تحت پیگرد قضایی قرار دارند یا روند قضایی از جمله صدور حکم محکومیت در دادگاه علیه آن‌ها به مرحله قطعی و اجرای حکم رسیده است.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *