مردی که همسرش را وادار به تن فروشی میکند

مردی که همسرش را وادار به تن فروشی میکند! جزئیات را در این بخش از حوادث مجله شبونه مشاهده نمایید.

مردی که همسرش را وادار به تن فروشی میکند!

هفته گذشته شخصی به نام عباس که همسرش مهتاب را مجبور به تن فروشی و به ازای آن پول دریافت می‌کرد به دلیل اختلافات مالی با شخصی به نام اصغر ۶۷ ساله که مشتری اش بود درگیر شد و او را به قتل رساند عباس همسرش را وادار کرده بود با اصغر ۶۷ ساله همخوابی کند و به دلیل نپرداختن پول او را به قتل رساند درگیری آنها باعث شده بود که همسایه ها پلیس را در جریان کار قرار بدهند همسر عباس ماجرا را به پلیس توضیح داد و در نهایت عباس دستگیر و راهی زندان شد به اتهام زنا و مشارکت در قتل به زندان اوین منتقل گردید

مردی که همسرش را وادار به تن فروشی میکند

مهتاب اتهام زنا را قبول ندارد و معتقد است که عباس شوهرش او را مجبور می کرد تا با افرادی که او می خواسته همخوابی کند و در ازای آن پول دریافت کند.

او از اتهام زنا شروع كرد و گفت: «من اتهام زنا را قبول ندارم اما بعضي وقت‌ها عباس من را مجبور مي‌كرد كه براي پول اين كار را انجام دهم. اصغر از آشنايان دور ما است. شب حادثه اصغر به خانه ما آمده بود. من تنها بودم. عباس هم همه‌چيز را مي‌دانست. بعد از يك ساعت عباس به خانه آمد. نمي‌دانم چه شد كه ناگهان با هم دعواي‌شان شد. عباس يك ليوان وايتكس كه روي طاقچه بود را برداشت و ريخت روي صورت اصغر. درگيري بالا گرفته بود.

من هم كه ترسيده بودم يك چاقو را برداشتم و به پهلوي مقتول زدم. او روي زمين افتاد اما هنوز زنده بود. عباس طنابي را كه با خود آورده بود دور گردن اصغر پيچيد و فشار داد. بعد رو فرشي را هم روي دهان او گذاشت و آنقدر فشار داد تا خفه شد.»

اما داستان اين قتل هنوز ادامه دارد. آنها جسد اصغر را به حمام بردند و مثله كردند. مهتاب ادامه داد: «بعد از آن عباس جسد را به حمام برد و تكه تكه كرد. درون چند نايلون سياه كيسه زباله ريخت. كيسه‌ها را در ماشين مقتول گذاشت و به جاده ورامين رفتيم. آنجا با بنزين كيسه‌ها را آتش زديم و برگشتيم.» فرزندان مقتول مدام روي صندلي‌هاي‌شان جابه‌جا مي‌شدند. تصوير كشته شدن، مثله شدن و سوزانده شدن پدرشان جلوي چشم‌شان ويراژ مي‌رفت اما آنها يك چيز را فراموش كرده بودند؛ مقتول پيش از اين با مهتاب ارتباط نامشروع داشت و در ازاي آن به عباس پول مي‌داد؛ موضوعي كه وقتي رييس دادگاه بر آن تاكيد كرد، آنها سكوت كردند.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *