مریم مقتدری کیست؟ بیوگرافی مریم مقتدری

مریم مقتدری کیست؟ بیوگرافی و موفقیت های مریم مقتدری مخترع برتر به همراه تصاویر او را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

مریم مقتدری کیست؟ بیوگرافی و بازداشت دانشجوی قلابی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مریم مقتدری کیست؟

دختری نابغه و پر تلاش که با پشتکار فراوان توانسته است تنها در ۶ ماه با استفاده از منابع موسسه کنکوری ونوس در رشته دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی قبول شود

در حال حاضر به عنوان یکی از مشاوران با تجربه و با استعداد در زمینه رشته های مرتبط با دندانپزشکی کنکور فعالیت می کند

او در برنامه گزینه ۴ که از شبکه چهارم سیما پخش می شد گفت و گویی را با مجریان برنامه انجام داد.

وی درباره موفقیت خود در این عرصه پرده برداری کرد

فیلم مصاحبه با شبکه 4

مربی ورزش های رزمی

مریم مقتدری علاوه بر تحصیل در زمینه ورزش نیز متخصص است و مربی رشته های رزمی به شمار می آید

همچنین به عنوان مخترع برتر کشورمان انتخاب شده است و تا به حال چندین بیزینس استارت آپی را مدیریت کرده است

پولساز و حرفه ای

مریم مقتدری عاشق پول درآوردن بود ولی هیچگاه پول پرست نبود و همیشه برای هدفش تلاش می کرد دختری که با سن کم موفق شد پله های ترقی را طی کرده و با پشتکار فراوان به سوی هدف حرکت کند

مریم مقتدری کیست؟ دانشجوی قلابی دانشگاه شهید بهشتی

عکس مریم مقتدری

در اواخر شهریور ماه 1398 خبری مبنی بر اینکه یک دانشجوی قلابی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اقدام به ورود به کلاس های دندانپزشکی کرده در رسانه های کشورمان مطرح شد که گفته شد این دانشجوی قلابی خانم مریم مقتدری میباشد!

با اینکه بسیاری از رسانه ها مصاحبه های جعلی را از او منتشر کرده بودند اما این خانم به این ماجراها واکنش نشان داد و جزئیات کاملی را در رابطه با این اخبار ارائه داد.

اظهارات مریم مقتدری درباره حواشی

به گزارش خبرگزاری ایسنا مریم مقتدری با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام به تشریح جزئیات و دلایل تحصیل خود در دانشگاه پرداخت و افزود: من با رزومه و اعتبار علمی که داشتم مجوز تحصیل در این دانشگاه را کسب کردم.

ویدئوی اظهارات مریم مقتدری را در صفحه اینستاگرامش ببینید: پیج اینستاگرام: maryam.moqtaderi

وی در ادامه مدعی شد: من اعتبار علمی و رزومه خارجی خیلی قوی داشتم و این اعتبار در آلمان، دوبی و … تایید شده است.

بنابراین از طریق این رزومه مجوز حضور در دانشگاه را از طرف یکی از معتبرترین و مرجع‌ترین فرد دانشگاهی دریافت کردم و ایشان مرا به عنوان یک دانشجوی افتخاری پذیرفته و مجوز صادر کردند(که در آینده اسم و عنوان آن استاد را منتشر خواهم کرد) و من قبل از دریافت این مجوز، حتی در یک کلاس آموزشی نیز شرکت نکرده بودم.

او گفت می‌خواهم پشت پرده دستگیری و اتهاماتی که به من وارد شده را توضیح بدهم، در فیلمی که از خود در فضای مجازی منتشر کرده است گفت: شاید بهتر بود در این زمینه سکوت می‌کردم اما با این هجمه خبری و آبروریزی که به وجود آمده است، سکوت نمی‌کنم.

حتی اگر به قیمت از دست دادن جان من تمام شود. در واقع من با این سن کم؛ موقعیت و مقبولیت اجتماعی خوبی داشتم و اعتبار علمی خوبی در ایران و دنیا کسب نمودم که رزومه‌های آن را حتما آپلود خواهم کرد تا مشخص شود چه کارهایی را در ایران انجام دادم و چه مقام‌هایی را در کل کشور کسب نمودم.

مریم مقتدری همچنین با طرح این ادعا که به واسطه موقعیت اجتماعی خود، برخی از وی خواسته‌اند تا با یک سری جریانات فکری سیاسی همکاری داشته باشد اظهار کرد: من به هیچ عنوان زیر بار این درخواست نرفتم و به همین دلیل تهدید به اخراج شدم که در نهایت این تهدید آنها نیز عملی شد.

حواشی و خبر دانشجوی تقلبی داشنگاه شهید بهشتی

مریم مقتدری گفت اخیراً اخباری منتشر شده و در آن عنوان شده است که مقامات و مسئولین دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی از چندین نفر چندین میلیارد پول دریافت کرده‌اند بنابراین قاعدتاً نباید فکر کنید که در دانشگاه امتیاز صندلی خرید و فروش نمی‌شود!

مریم مقتدری کیست؟ بیوگرافی و ماجرای بازداشت مریم مقتدری

مریم مقتدری در ادامه یادآور شد: مسئولان دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی برای اینکه به شکلی از خود در برابر فروش امتیاز صندلی دفاع کنند با اخراج من تلاش کردند سرپوشی بر این موضوع گذاشته شود تا من قربانی این قضیه باشم.

پشت پرده بازداشت دختر مخترع

به همین جهت ابتدا اعلام شد که من سه میلیارد تومان به مسئولان دانشگاه هزینه پرداخت کرده‌ام و در اخبار بعدی این مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان کاهش یافت و وقتی از طرف وزارت بهداشت اعلام شد که این مبلغ را چه کسی پرداخت؟ و چه کسی آن را دریافت نموده؟ دانشکده با صدور بیانیه‌ای اعلام نمود به هیچ عنوان دریافت پول صحت ندارد و ما در طول یک سال مدیریت هیچ پولی را رد و بدل نکردیم و با اخراج من اینگونه وانمود شد دانشگاه با چنین تخلفاتی برخورد می‌کند.

این خانم در بخشی دیگر از سخنان خود با طرح این ادعا که “من هیچ پولی بابت تحصیل در دانشکده دانپزشکی شهید بهشتی پرداخت نکرده‌ام”،اظهار داشت: من می‌توانستم با پرداخت هزینه‌های میلیاردی مانع بروز این مشکل شوم که البته چون پولی پرداخت نکردم این مشکل برای من ایجاد شد. همچنانکه رئیس دانشکده عنوان کردند که اگر ما پولی دریافت کرده باشیم چرا باید شکایت کنیم تا آبروی دانشکده برود. بله، دقیقا همین طور است. شما چون پولی از من دریافت نکرده‌اید از من شاکی هستید و من اگر مبلغی را پرداخت کرده بودم، شاکی نمی‌شدید.

مریم مقتدری کیست؟ بیوگرافی مريم مقتدري

وی در قسمت دیگر از ادعاهای خود گفت: من پولی به دانشگاه پرداخت نکردم و نخواهم کرد چرا که اعتبار رزومه و کارهایی که انجام داده‌ام بسیار سنگین‌تر و ارزشمندتر از این است که آن را نادیده و هزینه‌ای به دانشگاه پرداخت کنم. بنابراین هیچ پولی به هیچ فردی در دانشکده پرداخت نکردم و صرفاً به اعتبار علمی خود در دنیا و ایران مجوز تحصیل دریافت کردم.

وی مجدااً با طرح ادعای دیگر گفت: من می‌دانم از مهر امسال دانشجویانی با عنوان دانشجوی انتقالی از کشورهای دیگر وارد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خواهند شد و در کلاس‌های آموزش می‌نشینند. در حالی که بسیاری از این افراد حتی یک سفر خارجی نداشته و پاسپورت آنها مهر خروج از کشور را نخورده است اما باید دید چگونه با این عنوان در دانشگاه تحصیل می‌کنند. من اسامی همه اینها را دارم و این پرونده سازی‌هایی که برای نشان دادن انتقالی بودن عنوان می‌شود را می‌توانم آشکار کنم.

این متهم به تقلب دانشگاهی مدعی شد: حداقل ۲۰ تا ۳۰ نفر از مهر امسال با عنوان دانشجوی انتقالی وارد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می‌شوند و از این افراد هر ترم ۵۰ میلیون هزینه دریافت می‌شود. این مبلغ در دوره تحصیلی رشته دندانپزشکی که حدودا ۱۲ تا ۱۳ ترم به طول می‌کشد به مبلغ ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلیون می‌رسد. من همه اطلاعات خود را در صورت نیاز به مردم نشان خواهم داد و اثبات می‌کنم که واقعا چه اتفاقاتی در دانشگاه می‌افتد.

وی همچنین تاکید کرد: از سوی رئیس دانشکده این گونه عنوان شده است که من ۲۳ شهریور یعنی اولین روز از شروع سال تحصیلی از درب ورود بیماران وارد دانشگاه شدم! شما موظف هستید تا ۲۴ ساعت آینده فیلم ورود و خروج من را منتشر کنید، در غیر اینصورت این ادعای شما کذب محض است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: من دچار شوک خبری شدم و با آبروی من بازی شده است این در حالی است که از اساتید دانشگاه بهترین نمرات را دریافت نمودم! من اگر به عنوان بیمار وارد دانشگاه می‌شدم چرا باید نمره برتر کلاس را دریافت می‌کردم. من از نحوه ثبت نام و انتخاب کلاس‌های خود سند و مدرک دارم و این اسناد را آپلود خواهم کرد. بنابراین من برای تمامی حرف‌هایی که می‌زنم دلیل و مدرک دارم.

بیوگرافی مریم مقتدری

همچنین ببینید:

مریم مقتدری | بیوگرافی و ماجرای بازداشت مریم مقتدری دانشجوی قلابی دندانپزشکی

پخش گزارش از بیست و سی

گزارش بخش خبری بیست و سی از شبکه دوم در روز دوشنبه 29 مهر 1398 به این ماجرا پرداخت و با پخش صحبت های مریم مقتدری جزئیات کامل به اطلاع مردم رساند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

4 نظر

  1. عجب!!
    مریم جان تو افتخار دختران ایرانی هستی.

  2. باور نکن!
    دانشگاهها هم شاید پول بگیرن!
    ولی اینم معلومه که خودشم چاخان کرده وگرنه مدرک قبولیشو ارائه میداد.

  3. خوشبحال هرکی پولداره ..این خانم ۲۳سالشه شرکت معماری داره ننه باباش خارجن تنها زندگی میکنه معلومه راحت میتونه پول بده خودش گف۳میلیاردم برام چیزی نیس،موندم ازخدا ک مابا چ فلاکتی داریم زندگی میکنیم اینا چطوری !!!پ عدالت خدا کجاست!!!!!

  4. یادم باشه این دکتر شد نرم پیشش یه بیسواد که با رانت و اتصال و پارتی وارد دانشگاه شده اگه باسوادی برو کنکور شرکت کن چرا میترسی پس در یک رقابت عادلانه با بقیه پیروز شو نه با پول بابا و اشنا بازی مایه ننگ اموزش عالی هستی خداروشکر وقتی نظام پزشکی گرفتی مردم این حقه و فریبت رو فراموش نمیکنن اونور اب هم امثال تو بیسواد رو همینطوری مجوز کار یا مدرک نمیدن اینده سیاهی برات ارزومندم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *