ماجرای مهناز افشار در شبکه ام بی سی پرشیا (MBC Persia)

مهاجرت مهناز افشار در شبکه ام بی سی پرشیا (MBC Persia) داور مسابقه پرشین گات تلنت را به همراه جزئیات کامل در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

مهاجرت مهناز افشار در شبکه ام بی سی پرشیا (MBC Persia) داور مسابقه پرشین گات تلنت

خبرهایی موثق رسیده که خانم مهناز افشار بازیگر سرشناس سینما از ایران برای همیشه مهاجرت کرده و قصد بازگشت به کشور را ندارد و میخواهد برای همیشه در خارج از کشور بماند.

مهاجرت مهناز افشار در شبکه ام بی سی پرشیا (MBC Persia)

این خبر جنجالی بازتاب گسترده ای را در رسانه های کشورمان به همراه داشته است.

او قرار است که در شبکه ام بی سی پرشیا به عنوان داور در برنامه مسابقه ای پرشین گات تلنت حضور پیدا کند.

این در حالی است که پیش تر گفته شد قرار است که صدف طاهریان این کار را انجام بدهد اما با توجه به این مهناز افشار سابقه درخشانی در سینمای ایران دارد و در حال حاضر به دلایل مختلف تصمیمی برای بازگشت به ایران ندارد میخواهد که جایگزین صدف طاهریان شده و برای همیشه در خارج از ایران بماند.

مهاجرت مهناز افشار در شبکه ام بی سی پرشیا (MBC Persia) داور مسابقه پرشین گات تلنت

مهناز افشار که در سال های اخیر به دلیل توئیت های جنجالی که به اشتراک گذاشته بود و جنجال فراوانی به راه انداخته بود به گونه ای که حتی با تشویق افکار عمومی منجر به قتل یک روحانی در همدان شد چندین بار توسط مدعی العموم به دادگاه فراخوانده شده بود اما به دلیل اینکه در خارج از ایران مستقر بود به دادگاه نمی آمد تا اینکه به نظر میرسد که تصمیم گرفته برای همیشه به خارج ایران بماند.

مهناز افشار که در ماههای اخیر هر بار با حاشیه‌های مختلفی در راس خبرها قرار گرفته و البته بارها بر کوتاه بودن سفرش و تصمیمش برای برگشت به ایران خبر داده بود، حالا به نظر می‌رسد دیگر تصمیمی برای بازگشت به سینمای ایران ندارد.
در ساعات گذشته ویدئوی تیزر یک مسابقه استعدادیابی مربوط به یکی از شبکه‌های فارسی زبان‌ خارج از کشور منتشر شده که مهناز افشار را در کنار دو خواننده لس‌آنجلسی به عنوان داوران این مسابقه نشان می‌دهد.

مهاجرت مهناز افشار در شبکه ام بی سی پرشیا (MBC Persia) داور مسابقه پرشین گات تلنت

آیا مهناز افشار برای همیشه از ایران رفت

با توجه به پرونده های قضایی که مهناز افشار در دادگاه انقلاب و در دادسرای ارشاد دارد و همچنین حضورش در یک شبکه معاند و ضد انقلاب که با خواننده های لس آنجلسی که سابقه فعالیت های ضدانقلابی دارد به احتمال صد در صد مهناز افشار برای همیشه از سینما ایران خارج شده است و دیگر اجازه فعالیت به او داده نخواهد شد.

او حتی زمانی که به خارج مهاجرت نکرده بود و در کنار این خواننده ها یا شبکه ضدانقلاب نیز قرار نگرفته بود باز هم ممنوع التصویر بود و بازی که در فیلم سینمایی قسم انجام داده بود این فیلم اجازه نداشت که از پوستر مهناز افشار استفاده کند.

مهاجرت مهناز افشار داور مسابقه استعدادیابی پرشین گات تلنت

پس با توجه به سوابق این خانم هنرمند و فعالیت هایی که در شبکه های اجتماعی انجام داده است باید گفت که او در صورت بازگشت به ایران جایی در سینما و هنر ایران نخواهد داشت.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود. همچنین میتوانید در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. سحر طهرانی

    خانم افشار منفور بودی در نظر ما منفور تر شدی . خون پایمال نمیشه

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *