مهشید در سریال طلسم شدگان کیست بیوگرافی و عکس جدید

مهشید در سریال طلسم شدگان کیست بیوگرافی و عکس جدید

بازیگر نقش مهشید در طلسم شدگان کیست

زیبا بروفه بازیگر نقش مهشید در سریال طلسم شدگان میباشد زیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است که در ۲۹ شهریور ۱۳۵۴ در تهران متولد شد. وی فارغ التحصیل حقوق قضایی از دانشگاه آزاد است. بروفه همسر پیام صابری، چهره پرداز و بازیگر کشورمان است. بروفه حرفه‌ی بازیگری را با فیلم «شب روباه» (1375)، به کارگردانی همایون اسعدیان آغاز کرد.

مهشید در سریال طلسم شدگان کیست بیوگرافی و عکس جدید

بیوگرافی

زیبا بروفه زاده ۱۳۵۴ تهران، حرفه بازیگری را با فیلم شب روباه به کارگردانی همایون اسعدیان شروع کرد. زیبا بروفه فارغ التحصیل حقوق قضایی است. وی همسر پیام صابری چهره پرداز و بازیگر است.

زیبا بروفه از بازیگرانی است که هیچ وقت نتوانست در سینما به محبوبیتی همپای تلویزیون دست پیدا کند.

نسرین مادر مهشید در سریال طلسم شدگان کیست

سوابق

زیبا بروفه اما هم‌زمان شرکت در کلاس‌های بازیگری را هم آغاز کرد و بازیگری کم‌کم بر رشته تحصیلی‌اش غلبه پیدا کرد. حتی در کارگاه‌های بازیگری دانشگاه هنر هم حضور داشت و دوستان زیادی در میان هنرجویان پیدا کرد. در میان همین کلاس‌ها و رفت‌وآمدها با علی شوقیان آشنا شد. بالاخره برای اولین در سال 1374 و در مجموعه تلویزیونی «خانه شلوغ» ساخته علی شوقیان به ایفای نقش پرداخت.

مهشید در سریال طلسم شدگان کیست بیوگرافی و عکس جدید

حضورش در آن فیلم آن‌قدری موفق بود که همایون اسعدیان از او دعوت به عمل آورد. «شب روباه» به کارگردانی همایون اسعدیان دومین تجربه هنری بروفه بود. مجموعه‌ای که یک نسخه از آن هم در همان سال یعنی 75 به‌عنوان یک فیلم بلند در سینماها اکران شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *