هستی عابدی دختر بوکانی کیست برنده المپیاد هنری نقاشی آمریکا

هستی عابدی دختر بوکانی کیست برنده المپیاد هنری نقاشی آمریکا

هستی عابدی نوجوان بوکانی کیست برگزیده مسابقه المپیاد هنری نقاشی آمریکا همراه اینستاگرام و سوابق او را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

هستی عابدی کیست

هستی عابدی دختر خردسال 9 ساله اهل بوکان بوده که با نقاشی کودکانه توانست در مسابقات المپیاد هنر نقاشی امریکا جایزه بهترین نقاشی را به دست اورد.

هستی عابدی دختر بوکانی کیست برنده المپیاد هنری نقاشی آمریکا

او به عنوان نماینده کانون فکری کودکان و نوجوانان شهر بوکان دراین مسابقه شرکت کرده بود که با کشیدن نقاشی با موضوع طبیعت و محیط زیست توانسته جایزه این مسابقات را از ان خود کند.

برنده المپیاد هنری نقاشی آمریکا

نقاشی که این دختر بچه کشیده است دو دوچرخه بوده که پدری با فرزند خود در حال دوچرخه سواری در طبیعت میباشد.

انتخاب نقاشی این دختر دربین نقاشی های انبوه در جهان از نکات قابل تقدیر بوده که این کودک بوکانی را متمایز کرده است

رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بوکان گفت: دختر ۹ ساله از کانون شهرستان بوکان که در اثر خود ورزش دوچرخه سواری در طبیعت را به تصویر کشیده است، جایزه ششمین المپیاد هنری بنیاد بین‌المللی هنر کودک واشنگتن کشور آمریکا را از آن خود کرد.

وی با بیان اینکه این کودک از سوی کشور آمریکا برای دریافت جایزش به این کشور دعوت شده است، افزود: والدین این کودک اعلام کردند که به این کشور سفر نمی کنند و در این صورت جایزه وی از طریق پست برای آن ارسال خواهد شد.

به گزارش ایرنا، سال ۱۳۹۸ “آرتین سلیمانی” از اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان برگزیده مسابقه بین‌المللی نقاشی “هیکاری” ژاپن شده بود.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *