فیلم / هنجارشکنی باشگاه ورزشی دزفول

فیلم / هنجارشکنی باشگاه ورزشی دزفول

هنجارشکنی باشگاه ورزشی دزفول

ویدیو کلیپ و تصاویر هنجارشکنی باشگاه ورزشی درفول باعث شد که این باشگاه پلمپ شود تصاویری که در این ایام باعث ناراحتی خانواده شهدا شده بود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول گفت: اخیرا کلیپی از یک باشگاه ورزشی در فضای مجازی با محتوای خلاف قوانین در اماکن عمومی و گردشگری دزفول منتشر شد که باعث جریحه‌دار شدن عفت عمومی و اذهان مردم شهر دارالمومنین، دزفول، شد و پیگیری‌های لازم جهت برخورد قانونی در دستور کار متولیان امر قرار گرفت.

مهدی آماده افزود:  به جهت حفظ ارزش‌ها و دغدغه مردم متدین دزفول با همکاری دستگاه  قضائی، پلیس نظارت بر اماکن عمومی، ستاد امریه معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول، مدیر باشگاه  مذکور احضار و با تشکیل پرونده، تا اطلاع ثانوی باشگاه متخلف با دستور  قضائی پلمب گردید.

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی قاضی دزفولی طی سخنانی در جمع نمازگزاران مسجد آیت الله قاضی دزفولی سکوت در مقابل هنجارشکنی های انجام شده طی روزهای اخیر در این شهر را ناروا دانست و بیان کرد: کسی مخالف شادی نیست ولی فسق و فجور و گناه و معصیت را برنمی تابیم.

وی دزفول را شهر معنویت و علم دانست و افزود: انتشار فیلم های هنجارشکنانه در فضای مجازی به نام دزفول دردآور و ناشایست است و همه علما، مسئولین و مردم متدین در قبال این هنجارشکنی مسئولند.

تولیت حوزه علمیه آیت الله قاضی دزفولی گفت: چرا عده ای در مقابل این هنجارشکنی ها در دزفول سکوت کرده اند در حالی که فریاد وا اسلامای آنها در گذشته گوش فلک را کر کرده بود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *