(ویدیو) رقص و حرکات موزون سارا و نیکا فرقانی اصل در ماشین

(ویدیو) رقص و حرکات موزون سارا و نیکا فرقانی اصل در ماشین را در به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

(ویدیو) رقص و حرکات موزون سارا و نیکا فرقانی اصل در ماشینمدتیست که همه کارهای روزمره سارا و نیکا در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار میگیرد و در گوگل نیز به ترند تبدیل میشوند! مشخص نیست که چه داستانی پشت این ماجرا است و چرا اینقدر کارهای روزمره این خواهران بازیگر در فضای مجازی بازتاب دارد

(ویدیو) رقص و حرکات موزون سارا و نیکا در ماشین

آنها نقش های نه چندان مهمی را در سریال پرطرفدار پایتخت بر عهده دارند اما حسابی در فضای مجازی خبرساز هستند از عکس های لو رفته آنها در استخر مختلط سوئد گرفته تا حضور در پارتی با لباس های نامتعارف از جمله حواشی مربوط به انها مباشد.

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *