کشف حجاب در دریاچه ولشت کلاردشت

کشف حجاب در دریاچه ولشت کلاردشت

کشف حجاب در دریاچه ولشت کلاردشت باعث جنجال زیادی در شبکه های اجتماعی شده است که در ادامه این بخش از مجله شبونه به جزئیات این اتفاق میپردازیم.

کشف حجاب در دریاچه ولشت کلاردشت | دختران برهنه در دریاچه ولشت کلاردشت

روز گذشته انتشار چند تصویر گروهی از دختران و پسران جوان در دریاچه ولشت کلاردشت باعث شده که باز هم در فضای مجازی جنجال بسیار زیادی به وجود آید.

این گروه دختران جوان در حالی که برهنه شده بودند به همراه چندین پسر در این منطقه اقدام به ناهنجاری اخلاقی کردند که باعث ناراحتی اهالی روستای سنار شده است و مردم این روستا از پلیس درخواست کرده که هرچه سریعتر به این موضوع رسیدگی کنند که دیگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

چندی پیش نیز اتفاق مشابهی در سد لفور رخ داد که با عوامل این اتفاق برخورد جدی به عمل امد و اینبار نیز متاسفانه برخی از هنجارش شکنان اقدام به این عمل زشت و ناهنجار زده اند.

با افزایش گرمای هوا برخی از دختران به بهانه گرم بودن هوا اقدام به ناهنجاری کرده و حجاب خود را رعایت نمیکنند و حالا در مناطق تفریحی با برهنه شدن به همین بهانه موجب آزار و اذیت اهالی منطقه شده اند.

کشف حجاب در دریاچه ولشت کلاردشت | دختران برهنه در دریاچه ولشت کلاردشت

پلیس که با عوامل هنجارشکن سد لفور برخورد کرده بود اعلام کرده این افراد نیز به زودی شناسایی خواهند شد و طبق دستور قوه قضایی مجازات میشوند.

اهالی روستای سنار که نزدیک ترین روستا به این دریاچه است نسبت به اقداماتی که این گروه از دختران و پسران جوان انجام داده اند اعتراض کرده و این موضوع باعث ناراحتی و عصبانیت آنها شده است.

کشف حجاب در دریاچه ولشت کلاردشت | دختران برهنه در دریاچه ولشت کلاردشت

اهالی این روستا خواستار برخورد جدی با هنجار شکنان اجتماعی بوده و تقاضا دارند که قوه قضاییه با این گونه هنجارشکنی ها برخورد جدی کند.

این دریاچه در 25 کیلومتری جاده چالوس بوده که در شمال شرق به کلاردشت نزدیک میباشد. این دریاچه کوهستانی در ۲۵ کیلومتری جاده چالوس در نزدیکی شهر مرزن‌آباد واقع گردیده‌است.

همچنین ببینید:

در قسمت جنوب غرب این ناحیه علم‌کوه قرار دارد. دریاچه ولشت یکی از دریاچه‌های آب شیرین ایران به شمار می‌رود.روستای سنار نزدیک ترین روستا به دریاچه است

 

دانلود
اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *