کشف حجاب شراره دولت آبادی بازیگر 60 ساله با انتشار عکس بدون حجاب

کشف حجاب شراره دولت آبادی بازیگر 60 ساله سینما و تلویزیون و عکس بدون حجاب این بازیگر که از خود در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است.

کشف حجاب شراره دولت آبادی بازیگر 60 ساله و عکس بدون حجاب

کشف حجاب شراره دولت آبادی

شراره دولت آبادی بازیگر شناخته شده کشورمان امروز به صورت رسمی اقدام به کشف حجاب کرد.

این بازیگر ۶۰ ساله از مشهد بوده و در سال ۱۳۷۵ وارد دنیای بازیگری شده و همچنان کار خود را ادامه می‌دهد

شراره دولت آبادی در رشته اقتصاد تحصیل کرده و در سال ۱۳۷۵ با سریال مهاجرین سبز و سرزمین سبز وارد عرصه دنیای بازیگری حرفه‌ای در تلویزیون شد.

کشف حجاب شراره دولت آبادی بازیگر 60 ساله و عکس بدون حجاب

او در سال ۱۳۷۸ با فیلم سینمایی هزاران زن مثل من در سینما ایفای نقش پرداخت.

شراره دولت آبادی در آخرین کار های هنری خود در سینما فیلم قاتل اهلی را بازی کرده است که در سال ۱۳۹۵ تولید شده بود و همچنین در سال ۱۳۹۸ در سریال کرگدن به کارگردانی کیارش اسدی ایفای نقش پرداخته است.

کشف حجاب شراره دولت آبادی بازیگر 60 ساله و عکس بدون حجاب

سریال کرگدن در شبکه نمایش خانگی عرضه می شد شراره دولت آبادی در اینستاگرامش را با انتشار عکسی از خود به صورت بدون حجاب رسماً از دنیای بازیگری کناره گیری کرد.

همچنین ببینید بیوگرافی احترام برومند (بازیگر)

می گوید که آقای سماک باشی او را سال 1376 برای سریال سرزمین سبز و پس از آن برای سریال « خانه سبز » به بیژن بیرنگ معرفی میکند ، دولت آبادی قبل از بازی در این دو سریال در فیلم مستندی به نام مهاجرین سبز با حسن پاکدل همکاری داشته و نریشن میخوانده این برنامه سال 1375 برای شبکه جام جم تهیه شده بود . پدر او نظامی و سرتیپ نیروی ژاندارمری بوده و به دلیل شغلش با خانواده در شهر های مختلف زندگی کرده است ، او از طرف پدری اصالت اصفهانی و از سمت مادری اصالت کرمانشاهی دارد و میگوید دورگه کرد و اصفهانی است .

کشف حجاب شراره دولت آبادی بازیگر 60 ساله و عکس بدون حجاب

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

3 نظر

  1. ملت ایران

    مرده شور ریخت و قیافه شو ببره…اصلا کی به این عجوزه بی ریخت بازی و نقش میداد که حالا بخاد کناره گیری کنه؟!! خخخخ واقعا ماکه اصلا هرچی نگاش کردیم چیزی یادمون نیومد.خنده داره…بسکی دیده نشده عقده کرده اینجا دیده شه….بماند که حالا قبلاهم بااین عکساش حجابی نداشته که حالابخاد بی حجاب شه!!! والا بعضیا رد دادن..جدی جدی خلن…اصلا بود و نبود اینا و امثال اینا براما مردم فرقی نداره چه برسه بی حیایی شون.چون مشغولیات زندگیامون مهمتر از فکرکردن به این هرزه دوزاریاس که مدتها تو بغل کارگردانا نشت برخواست کردن و حالا ادا….ها را درمیارن..خخخخ اینجام اتفاقی مطلبشو دیدم…

  2. هرچی پیرزن توسنماست همه کشف حجاب کردن بگو آخه کی نگاه تومیکنه عجوزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *