آتش سوزی مجتمع مسکونی قم (تصاویر آتش سوزی خیابان محرابی قم)

آتش سوزی مجتمع مسکونی قم (تصاویر و فیلم و آمار تلفات) به همراه جزئیات کامل را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

آتش سوزی مجتمع مسکونی قم

ساعت 3 بامداد جمعه 9 اسفند ماه 1398 آتش سوزی در یک مجتمع آپارتمانی در شهر قم رخ داد که تا به حال 5 نفر از این افراد جان خود را از دست داده اند.

آتش سوزی مجتمع مسکونی قم (تصاویر و فیلم و آمار تلفات)

این حادثه در خیابان محرابی قم رخ داده که طبقات بالا بیشترین خسارت را متحمل شده اند و خانواده های زیادی مبحوس شده بودند که در نهایت با کمک نیروهای آتش نشانی از خطر مرگ نجات پیدا کردند.

درباره علت این آتش سوزی هنوز خبری گزاری نشده است اما به احتمال زیادی نشت گاز عامل این حادثه دلخراش بوده است.

آتش سوزي مجتمع مسکوني قم (آتش سوزی آپارتمان در خیابان محرابی قم)

سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت که تاکنون دست‌کم پنج تن در آتش‌سوزی قم جان خود را از دست داده‌اند، گفت: «١٠نفر از مصدومان به مرکز درمانی بهشتی، ١٣نفر به مرکز درمانی ولیعصر و ١٠نفر به مرکز درمانی گلپایگانی منتقل شدند» و «۲۴ نفر دیگر نیز به صورت سرپایی درمان شدند.»

آتش سوزی مجتمع مسکونی قم (تصاویر و فیلم و آمار تلفات)

خالدی از وخامت حال تعدادی از مصدومان آتش‌سوزی در مجتمع آپارتمانی قم خبر داد و گفت:« هماهنگی‌های لازم برای انتقال دو تن از مصدومان به تهران نیز انجام شده است.»

به گفته حمید کریمی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی قم این آتش‌سوزی راس ساعت سه بامداد در مجتمع مسکونی ۳۰۰ واحدی سحر واقع در خیابان محرابی قم رخ داد.

آتش سوزی مجتمع مسکونی قم (تصاویر و فیلم و آمار تلفات)

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی قم گفت که «۱۲ خودروی سنگین آتش‌نشانی و سه خودروی نردبان و دو خودروی آب‌ده و دو خودروی نجات به همراه واحدهای پشتیبانی از حوزه خدمات شهری و عوامل اورژانس و انتظامی» در جریان این آتش‌سوزی به محل اعزام شدند.

آتش سوزي مجتمع مسکوني قم (آتش سوزی آپارتمان در خیابان محرابی قم)

به گفته کریمی در آتش‌سوزی مجتمع سحر قم، «طبقات منفی و پارکینگ مجتمع درگیر حریق شده و تیم‌های عملیاتی از چهار قسمت ورود پیدا کرده و حریق را اطفا کردند و حادثه کنترل شد، اما به علت انتشار دود در طبقات فوقانی تعداد بسیار زیادی از ساکنین محبوس شده بودند که با تلاش نیروهای امدادی از طریق نردبان‌های بلند مرتبه بیش از ۱۰۰ نفر رهاسازی شدند.»

آتش سوزی مجتمع مسکونی قم (تصاویر و فیلم و آمار تلفات)

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *