شاخص آلودگی هوای اصفهان امروز یکشنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۲ لحظه به لحظه

آخرین خبر تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ آلودگی هوا

آیا مدارس دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ به علت آلودگی مشخص شد

اخبار تعطیلی مدارس دوشنبه 29 آبان 1402 تهران و البرز و کرج و اصفهان ، و سیستان و بلوچستان و زابل ، خوزستان ، اهواز ، آبادان ، مشهد، همدان ، اراک ، ایلام، سمنان، کرمانشاه، لرستان ، قزوین ، زنجان را در این صفحه بخوانید.

آیا مدارس دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟

🔻مدارس استان بوشهر به دلیل احتمال بارش‌های رگباری و رعد و برق دوشنبه ۲۹ آبان غیرحضوری برگزار می‌شود.

با توجه به اعلام اموزش و پرورش در صورت تداوم آلودگی هوا در تهران و اصفهان و البرز و کرج و خورزستان و اهواز مدارس به احتمال زیاد تعطیل و به صورت غیر حضور برگزار خواهد شد با اینکه گفته شده بود که مدارس بری آلودگی هوا تعطیل نخواه شد اما به دلیل الودگی بیش از حد و به خطر افتادن سلامتی دانش اموزان ، آموزش و پرورش چاره ای جز تعطیلی مدارس و غیر حضور برگزار کردند کلاس درس به شکل انلاین نخواهد شد و از شنبه برنامه به گونه ای دیگر خواهد بود دانش اموزان تا پایان روز یکشنبه باید منتظر بمانند در صورت دریافت آخرین خبر در این صفحه درج خواهد شد و اطلاع رسانی میشود.

آخرین خبر تعطیلی مدارس دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ آلودگی هوا

با توجه به استمرار آلودگی هوا و وقوع ریزگردها و سیل فردا دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ امکان دارد برخی شهرهای اصفهان تعطیل شوند و احتمال تعطیلی در برخی از شهرهای ایران وجود دارد اما تا این ساعت فقط مدارس استان اصفهان تعطیل شدند و دیگر مدارس شهرها از جمله تهران و مشهد تعطیل نیست.

هوای اصفهان برای عموم آلوده شد

میانگین شاخص کیفیت هوای کلانشهر اصفهان در ۲ روز گذشته، قابل قبول بود و امروز از صبح، روند آلودگی هوا فزونی شده و از ۱۵۱ عبور کرده و هم اکنون به عدد ۱۶۰ رسیده است. شرایط آلودگی هوای اصفهان در ۲ هفته گذشته مدارس این خطه را ۳ روز به تعطیلی کشاند و بارش و ناپایداری اندک جوی در روزهای پایان هفته گذشته، به این منجر شد که آلودگی هوا قدری فروکش کند و به میزان قابل قبول برسد.

بر اساس توصیه های بهداشتی لازم است در روزهایی که هوا آلوده است شهروندان به‌ویژه گروه های آسیب پذیر تا حد امکان از خروج غیر ضروری از منزل و تردد بی مورد در معابر شهری خودداری کنند.

آلودگی هوای مشهد وارد هشتمین روز پیاپی شد

مهدی اله‌پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: میانگین ۲۴ ساعته شاخص کیفیت هوای مشهد با عدد ۱۶۵ نشان دهنده قرار داشتن هوا در شرایط ناسالم است و شاخص های یک تا ۲ ساعت گذشته نیز با عدد ۱۳۵ از شرایط ناسالم برای شهروندان نشان دارد.

وی با بیان این که کیفیت هوای مناطق “هفت حوض، تقی آباد و ویلا” مشهد در شرایط ناسالم برای افراد حساس است ادامه داد: شاخص کیفیت هوا در سایر ۲۰ منطقه دارای ایستگاه سنجش کیفیت هوا در شرایط ناسالم برای تمامی افراد گزارش شده است.

مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: به شهروندان توصیه می‌شود در روزهای دارای هوای سالم و پاک، پیاده‌روی را با هدف حفظ سلامت خود ترک نکنند اما در روزهای دارای هوای آلوده، از تردد در سطح شهر و مناطق آلوده دوری کنند.

اله پور افزود: شایسته است شهروندان مشهدی با کاهش رفت و آمدهای غیر ضروری، نقش موثر خود را در بهبود کیفیت هوای این شهر ایفا کنند.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *