آقای وزیر آموزش و پرورش دربی چیست؟ حمله احسان علیخانی به آقای وزیر

آقای وزیر آموزش و پرورش دربی چیست؟

روز گذشته به مناسبت بازی دربی پرسپولیس و استقلال خبرنگار صداوسیما از وزیر آموزش و پرورش سوال کرد که نتیجه دربی چه میشود! اما آقای وزیر گفت: هنوز درباره این مورد تصمیم نگرفته ام! پاسخی که نشان میداد آقای وزیر نمیدانست دربی چیست که چنین نظری دارد.

حمله احسان علیخانی به آقای وزیر

این مصاحبه جنجال زیادی را به وجود اورد و احسان علیخانی با اشتراک گذاشتن این ویدیو به شدت از آقای وزیر انتقاد کرد که چرا وقتی چیزی را نمیداند درباره آن اظهار نظر میکند! اینکه کسی چیزی را نمیداند عیب نیست اما پاسخ روی هوا دادن درباره آن موضوع خیلی عجیب است احسانی علیخانی در پایان نوشت دارین مارو کجا میبرین واقعا؟ وسط هیچستان؟

آقای وزیر آموزش و پرورش دربی چیست؟ حمله احسان علیخانی به آقای وزیر

لازم به ذکر که مسابقه پرپسولیس و استقلال در فینال جام حذفی برگزار شد که پرسپولیس موفق شد با نتیجه 2 بر یک رقیب خود را شکست بدهد و قهرمان جام حذفی شود.

علیخانی در ادامه تاکید کرده است: اشکالی نداره کسی ندونه یا بلد نباشه دربی چیه ولی خیلی مهمه که درمورد چیزی که نمی‌دونه جواب الکی و روهوا نده، اونم کسی با مسئولیت شما! دارین کجا می‌برین ما رو واقعا؟ وسط هیچستان!

همچنین ببینید:

فیلم / حمله  احسان علیخانی به میرسلیم

فیلم کامل شوخی احسان علیخانی و پیرزن زلزله زده خوی

واکنش عجیب احسان علیخانی به مسمومیت دانش آموزان

رسول بهروش، خبرنگار نیز در یادداشتی در اینستاگرام نوشت: این فقط یک فیلم یازده ثانیه‌ای نیست؛ این عصاره سطح سواد مدیران مملکت است. از رضا مراد صحرایی، وزیر جدید آموزش و پرورش در مورد دربی سوال کرده‌اند و او که فکر می‌کند با یک پرسش تخصصی در حوزه خودش مواجه شده، جواب می‌دهد: «من واقعا در مورد آن هنوز هیچ تصمیمی نگرفته‌ام.» مهم نیست که تا به حال کلمه دربی به گوش این دکترای زبان‌شناسی نخورده، مهم این است که او وانمود می‌کند بر مساله اشراف دارد و قول تصمیم‌گیری در آینده را می‌دهد! این آدم با این وضعیت، سرنوشت شانزده میلیون دانش‌آموز را در دست گرفته، بعد روزی هزار تا گزارش در مورد تنزل وحشتناک سطح سواد در مدارس کشور منتشر می‌شود. یک عمر در گوش ما خواندند: «ندانستن عیب نیست، نپرسیدن عیب است.» حالا اما انگار پست و مناصب را به ترتیب نادانی تقسیم می‌کنند!

2 نظر

  1. چرا باید خبرنگار سوال غیر مرتبط از وزیر بپرسه. از هر کسی در حیطه خودش بپرسند.

    • تو هم یه بی سوادی مانند وزیری که فقط دکور هست باید هم از بی سوادی مانند خودت دفاع کنی،اخه بی سواد دربی واژه ای انگلیسی هست یعنی وزیری که دکتری زبان شناسی و انگلیس دارد نباید اقلا معنای دربی رو هم بداند،البته توهم بی سوادی و دربی رو با دبه ی آب یکی می دانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *