آیا فردا بیمارستان ها تعطیل است به علت عزای عمومی

آیا فردا بیمارستان ها تعطیل است به علت عزای عمومی

به مناسبت شهادت آیت الله ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه در سراسر کشور تعطیل اعلام شد تا مراسم برگزاری تشییع پیکر ایشان در شهرهای تهران و قم به مشهد با سهولت بیشتری امکان‌پذیر شود حالا بسیاری از مردم می‌خواهند بدانند که آیا بیمارستان‌ها با مطب پزشکان و مراکز درمانی امروز و فردا باز خواهد بود یا خیر.

طبق تعطیلی رسمی که توسط دولت برای روز چهارشنبه اعلام شده است مطب پزشکان خصوصی تعطیل بوده اما بیمارستان‌ها و مراکز درمانی باز خواهد بود و به کار خود ادامه می‌دهند.

باید توجه داشته باشید که بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها هیچگاه تعطیلی ندارند و به صورت ۲۴ ساعته پذیرای بیماران خواهد بود.

با توجه به اینکه رهبر انقلاب ۵ روز عزای عمومی در کشور اعلام کرده بود به این معنا نیست که ۵ روز تعطیلی رسمی در پیش است اعضای عمومی صرفاً به منزله جلوگیری از برپایی جشن و شادی خواهد بود فعالیت ادارات و سازمان‌ها به صورت عادی ادامه خواهد داشت.

پیش از این حمد مخبر اعلام کرده بود که به هیچ عنوان تعطیلی به علت شهادت کابینه دولت وجود نخواهد داشت و نمی‌خواهیم که حتی یک روز کار مردم زمین بماند و باید به روال عادی ادامه پیدا کند.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *