آیا مدارس فردا چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ تعطیل است؟ آلودگی هوا و تعطیلی

آیا مدارس فردا چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ تعطیل است؟ آلودگی هوا و تعطیلی

جزئیات وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 22 آذر 1402  تهران و کرج و البرز و قزوین و قم و اصفهان و تبریز و مشهد و سمنان و اراک و اهواز به علت آلودگی هوا مشخص شد.

مدارس اصفهان روز چهارشنبه غیرحضوری است

به گزارش ایرنا از استانداری اصفهان، منصور شیشه فروش روز سه شنبه با اشاره به مصوبات کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوای استان گفت: با توجه به سکون جو، وارونگی دما و افزایش غلظت و انباشت آلاینده‌ها فردا چهارشنبه ۲۲ آذرماه تمامی مقاطع تحصیلی در نواحی شش‌گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان و مناطق آموزش و پرورش فلاورجان، پیربکران، نجف‌آباد، خمینی‌شهر، شاهین شهر، برخوار، مبارکه، زرین شهر و فولادشهر غیرحضوری خواهد بود.

وی بیان کرد: مهدهای کودک و مراکز پیش‌دبستانی در مناطق ذکر شده تعطیل است و افرادی که به بیماری زمینه‌ای، قلبی و عروقی مبتلا هستند و مادران شاغلی که فرزند مقطع ابتدایی و زیر ۶ سال دارند می‌توانند با موافقت مدیر خود از شرایط دورکاری و مرخصی بهره مند شوند.

آیا مدارس فردا چهارشنبه تعطیل است؟

فردا فقط مدارس اصفهان تعطیل است

با توجه به آلودگی شهرهای تهران ، کرج ، مشهد ، اهواز و اصفهان احتمال دار تا ساعتی دیگر تکلیف دانش اموزان روشن شود و آموزش و پروش جلسه ای تشکیل داده که تا دقایقی دیگر در این صفحه درج خواهد شد.

فردا مدارس همه شهرها باز بوده و تعطیلی صورت نخواهد گرفت با توجه به شرایط آب و هوایی که در کشور حاکم بود هواشناسی اعلام کرد که از روز سه‌شنبه یعنی امروز بارندگی آغاز شود اما این اتفاق رخ نداد تا آلودگی هوا همچنان افزایش پیدا کند حالا آلودگی هوا در بسیاری از شهرهای کشور به حالت هشدار بازگشته است و دانش آموزان خواستار تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه هستند.

آخرین خبر از تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه

با توجه به تعطیل نشدن مدارس در روزهای گذشته آموزش و پرورش فردا چهارشنبه 22 آر 1402 را نیز تعطیل نخواهد کرد و دانش آموزان باید راهی مدرسه بشوند.

آیا مدارس فردا چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ تعطیل است؟ آلودگی هوا و تعطیلی

اینکه آموزش و پرورش پافشاری می‌کند که مدارس به صورت حضوری برگزار شود در نوع خود بسیار جالب است با راه‌اندازی اپلیکیشن شاد برای آموزش غیر حضوری و آنلاین دانش آموزان معتقد بودند که آموزش و پرورش در روزهایی که آلودگی هوا تشدید پیدا می‌کند مدارس را به صورت غیر حضوری برگزار کند اما گویا سطح کیفیت آموزش در برنامه شاد استاندارد نیست آموزش و پرورش تلاش می‌کند که مدارس را تعطیل نکند..

آلودگی هوا در تهران و کرج نارنجی شد

در حالیکه تهران اول هفته را با وضعیت هوای قابل قبول شروع کرد پس از گذشت ۲۴ ساعت شاخص کیفیت هوا روی عدد ۱۲۳ قرار گرفت و هوا برای گروه‌های حساس جامعه ناسالم شد.

بر اساس اطلاعات دریافتی از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا ۲ منطقه پیروزی منطقه (۱۳) و همچنین شهرداری منطقه (۱۹) در وضعیت قرمز (آلوده برای همه افراد) قرار دارد.

این در حالی است که در ۲۴ ساعت گذشته شاخص کیفیت هوای تهران روی عدد ۹۲ (قابل قبول) قرار داشت.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

یک نظر

  1. برو بابا مدارس تعطیل شده چی میگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *