آیت الله مشکاتیان در فیلم مصلحت کیست آیا واقعیت دارد؟ +بیوگرافی

آیت الله مشکاتیان در فیلم مصلحت کیست آیا واقعیت دارد؟ +بیوگرافی

آیت الله مشکاتیان در فیلم مصلحت کیست

پخش فیلم سینمایی مصلحت و شخصیت آیت الله مشکاتیان باعث شده که بسیاری از مخاطبان تلویزیونی بخواهند بدانند که آیت الله مشکاتیان کیست و آیا داستان این فیلم واقعیت دارد یا خیر.

بیوگرافی

شخصیت آیت الله مشکاتیان در فیلم سینمایی مصلحت واقعیت ندارد و حاصل فکرات و تخیل نویسنده است اما به هر حال چنین اتفاق‌هایی برای فرزندان برخی از چهره‌های سرشناس و مسئولان کشور ممکن است رخ بدهد که در برابر قانون باید مجازات شوند.

فیلم سینمایی مصلحت در سال ۱۴۰۲ تولید شد و استقبال خیلی خوبی از آن به عمل آمد این فیلم در نوروز ۱۴۰۳ بر روی آنتن شبکه سوم سیما رفت.

آیت الله مشکاتیان در فیلم مصلحت کیست آیا واقعیت دارد؟ +بیوگرافی

در روزهای اکران فیلم مصلحت بیلبوردهای متعددی با عنوان “پسر آیت الله مشکاتیان دستگیر شد” در اتوبان‌های تهران توجه مردم را به خود جلب کرده بود.

داستان فیلم درباره آیت الله مشکاتیان بوده که دارای یک فرزند پسر می‌باشد او از موقعیت پدرش سو استفاده می‌کند و جنجال‌های زیادی را در کشور به وجود می‌آورد تا اینکه مرتکب قتل با استفاده از یک اسلحه غیر مجاز می‌شود دادگاه او را به قصاص محکوم می‌کند که حالا خانواده او باید برای گرفتن رضایت اقدام کنند.

درباره فیلم مصلحت

فیلم «مصلحت» ساخته حسین دارابی است و مخاطبان سینمای ایران در حالی در معرض تماشای این فیلم قرار می‌گیرند که پیش‌تر دومین فیلم او یعنی «هناس» را در چرخه اکران عمومی دیده‌اند. تیم دو نفره دارابی و شفاه، بعد از مواجهه اولین تجربه مشترک‌شان با دست‌انداز برای ورود به چرخه اکران عمومی عقب‌نشینی نکردند و این بار سراغ ماجرای ترور یکی از دانشمندان هسته‌ای رفتند و حاصل آن یعنی «هناس» را به سرانجام رساندند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *