آیسان اسلامی کیست بیوگرافی [از ایران تا آمریکا] +ثروت و اینستاگرام

بیوگرافی آیسان اسلامی کیست و همسرش [از ایران تا آمریکا] + اینستاگرام

آیسان اسلامی یکی از بلاگرها و چهره های اینستاگرامی است که در امریکا زندگی می کند و به گفته خودش ۳۰ سال است که پدر و مادرش را ندیده است و از نوجوانی تنها زندگی کرده است. او با به اشتراک گذاشتن زندگی روزمره خود سعی می کند تا بین خود و فالورهایش تعامل ایجاد کند.

آیسان اسلامی در حال حاضر ۳۵ سال سن دارد واصالتا اهل رشت است او سالهاست که مهاجرت کرده است و در حال حاضر در منهتن آمریکا زندگی می کند و با اشتراک گذاشتن زندگی لاکچری و روزمرگی های خود در شبکه های اجتماعی از جمله توییتر و اینستاگرام و یوتیوب به شهرت رسیده است و گاهی خود را نوه محمدضا پهلوی معرفی می کند و می گوید من پسر شاه هستم و خیای لاکچری هستم.

آیسان اسلامی کیست

آیسان اسلامی بلاگر ایرانی اینستاگرام متولد 1367 در رشت بوده اما ساکن آمریکا میباشد او با انتشار روزمرگی های خود در اینستاگرام به شهرت رسید و توانست فالوئرهای زیادی را به دست آورد آیسان اسلامی شاخ فضای مجازی و اینستاگرام میباشد.

آیسان اسلامی کیست بیوگرافی [از ایران تا آمریکا] +ثروت و اینستاگرام

بیوگرافی

آیسان اسلامی یک چهره معروف در اینستاگرام میباشد و 35 سال سن دارد او اصالتا اهل رشت است اما سالهاست که مهاجرت کرده است و در حال حاضر ساکن آمریکا میباشد او با اشتراک گذاشتن زندگی روزمره خود در شبکه های اجتماعی به شهرت رسیده است و سعی میکند که نشان بدهد زندگی بسیار لاکچری دارد از این جهت برای برخی از کاربران شبکه های اجتماعی جالب به نظررسیده است و او را دنبال میکنند.

آیسان اسلامی گفته میشود و موفق شده با برنده شدن در بلیط بخت آزمایی به ثروت زیادی دست یابد و در آمریکا به خرید و فروش خودروهای لوکس میپردازد او همچنین دارای بنگاه معاملاتی ملک در امریکا میباشد که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است.

آیسان اسلامی کیست بیوگرافی [از ایران تا آمریکا] +ثروت و اینستاگرام

از ایران تا آمریکا

آیسان اسلامی در رشت به دنیا امده است و در سن نوجوانی به ترکیه رفت به گفته خودش 30 سال است که پدر و مادرش را ندیده است و از نوجوانی مستقل بوده است. او مدتی به ترکیه رفت و بعد از انجا به آمریکا مهاجرت نمود.

او قول داده وقتی در بخت آزمایی آمریکا برنده شد به مردم ایران کمک مالی کند برای همین گفته کسانی که در پست آخر پیچ دوم یک گل بفرستن به یاد خواهد داشت . از تکه کلام های معروف ایشان ” پسر شاهه ؟ ” و همینطور ” نوه رضا خان باشه ؟” هست .

آیسان اسلامی کیست بیوگرافی [از ایران تا آمریکا] +ثروت و اینستاگرام

فالوئرهای میلیونی در اینستاگرام

آیسان اسلامی در اینستاگرام خیلی زود مورد توجه قرار گرفت و فالوئرهای میلیونی به دست اورد برخی ها او را به فخر فروشی متهم میکنند و شخصیت او را شبیه امیر تتلو میدانند.

آیسان اسلامی کیست بیوگرافی [از ایران تا آمریکا] +ثروت و اینستاگرام

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

3 نظر

  1. ایشون بچه ی چالوس مازندرانه. متن رواصلاح کنید

  2. رشت از کجا دراوردی؟؟ مازندران بابا

  3. هر چند وقت یه بار یکی معروف میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *