احتمال تعطیلی مدارس تهران و کرج فردا دوشنبه 20 آذر 1402 +جزئیات

احتمال تعطیلی مدارس تهران و کرج فردا دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ +جزئیات

احتمال تعطیلی مدارس تهران و کرج فردا دوشنبه 20 آذر 1402 چقدر وجود دارد؟ با توجه به آلودگی هوا در تهران و کرج وضعیت به گونه شده که بوی دود در خیابان ها کاملا استشمام میشود و این اتفاق یعنی آلودگی فراتر از حد تصویر است و کودکان و سالمندان و زنان باردار نباید از خانه خارج شوند اما متاسفانه نه باران خبری است و نه از وزش باد و همچنان باید مردم با این الودگی دست و پنجه نرم کنند.

احتمال تعطیلی مدارس تهران و کرج فردا دوشنبه 20 آذر

با توجه به اینکه دیروز شنبه و امروز یکشنبه با وجود آلودگی هوا مدارس تعطیل نشد پس احتمال تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 20 آذر نیز دور از ذهن خواهد بود.

احتمال تعطیلی مدارس تهران و کرج فردا دوشنبه 20 آذر 1402 +جزئیات

اما دانش اموزان توجه داشته باشند که هنگام بیرون رفتن از خانه حتما از ماسک فیلتردار استفاده کنند تا وضعیت سلامتی شان به خطر نیفتاد.

خانواده ها باید توجه کنند که به دلیل الودگی شدید هوا حتما به فرزندان خود یک لیوان شیر حداقل در روز بدهند که ریه های آنها از آلاینده ها پاکسازی شود.

شاخص آلودگی هوا در تهران و کرج چند است؟

یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲  شاخص کیفیت هوای تهران روی عدد ۱۲۷ یعنی بازه ناسالم قرار دارد و تا شب این عدد افزایش پیدا خواهد کرد.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین شاخص کیفیت هوای پایتخت هم‌اکنون بر روی عدد ۱۲۷ قرار گرفته است.

آلودگی هوا، بیش از یک هفته است که میهمان ناخوانده تهرانی‌هاست و این روند در روز یکشنبه ۱۹ آذر ماه نیز ادامه دارد و کیفیت هوا اکنون در وضعیت نارنجی (آلوده برای گروه‌های حساس) است.

اگر چه میزان آلودگی هوا در برخی از نقاط آلوده تهران بهبود یافته ولی پنج نقطه از جمله پیروزی منطقه (۱۳)، شادآباد منطقه (۱۸)، میدان فتح منطقه (۹)، و همچنین شهرداری مناطق ۱۹ و ۲۱ در وضعیت قرمز (آلوده برای همه) قرار دارد.

هوای کرج ناسالم است

طبق اعلام مرکز کنترل و پایش هوای اداره کل حفاظت محیط زیست البرز، شاخص بر خط کیفیت هوا در کرج بر روی عدد ۱۰۵ قرار گرفته که این وضعیت برای گروه‌های حساس، ناسالم است.

بر اساس همین گزارش شاخص آلودگی در شهرستان‌های اشتهارد با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۱۵، برای گروه‌های حساس ناسالم است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *