احسان لشگری کیست الان کجاست + بیوگرافی و عکس جدید

احسان لشگری کیست الان کجاست + بیوگرافی و عکس جدید

احسان لشگری کیست الان کجاست

احسان لشگری دارنده 4 مدال طلای آسیا و مربی تیم ملی کشتی آزاد میباشد او متولد ۸ شهریور ۱۳۶۴ در شهر ضیاءآباد قزوین است.

احسان لشگری قرار بود تیم ملی را در مسابقات جام یاشاردوغو همراهی کند اما از این کار انصراف داده و حالا غایب بزرگ تیم ملی کشتی آزاد ایران میباشد.

احسان لشگری کیست الان کجاست + بیوگرافی و عکس جدید

مشخص نیست لشگری دیگر قصدی برای ادامه همکاری با محسن کاوه را ندارد یا احتمالا به دلیل مسافرت و مشکلات شخصی به‌صورت موقت در تمرینات تیم ملی حاضر نشده است؟

به گزارش ایسنا، در شرایطی که اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در جام یاشاردوغو در کمپ تیم‌های ملی در حال برگزاری است، احسان لشگری مربی تیم ملی کشتی آزاد غایب اردوی تیم ملی است.

دارنده مدال‌های برنز جهان و المپیک، ۲ ماه پیش از سوی محسن کاوه سرمربی تیم ملی کشتی آزاد به کادر فنی تیم ملی اضافه شد و هدایت تیم اعزامی ایران به جام یاریگین روسیه را نیز بر عهده داشت. اما با وجودی‌که نام وی به عنوان مربی در لیست نفرات حاضر در اردوی تیم ملی بر روی سایت فدراسیون کشتی قرار گرفته است، وی در این اردو حضور ندارد.

لشگری در اردوی قبلی تیم ملی کشتی آزاد نیز غایب بود و مشخص نیست چرا با وجود اطلاع فدراسیون کشتی از غیبت او، نام او در لیست مربیان حاضر در اردوی تیم ملی قرار گرفته است.

تیم‌های منتخب کشتی آزاد کشورمان طی روزهای پیش رو در دو جام یاشاردوغوی ترکیه و دانکلوف بلغارستان شرکت می‌کنند و احسان لشگری عضو کادر فنی تیم ملی آزاد برخلاف سایر اعضای کادر فنی در هیچ یک از این اعزام‌ها حضور نخواهد داشت و دلیل آنهم سفر احسان لشگری به خارج از کشور به منظور دیدار با خانواده‌اش است.

سفر لشگری با رئیس فدراسیون کشتی و محسن کاوه سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان هماهنگ شده است و او در زمان مقرر و در اردوی مسابقات قهرمانی آسیا و گزینشی بیشکک حاضر خواهد شد.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *