احمد اصانلو کیست و الان کجاست + بیوگرافی و عکس

احمد اصانلو کیست و اهل کجاست + بیوگرافی و سوابق و عکس

احمد اصانلو کیست و الان کجاست

احمد اصانلو رییس سازمان تعزیرات حکومتی میباشد او در 06 مهر 1400 به عنوان سازمان تعزیرات حکومتی منصوب شد. اصانلو پیش از این معاون حقوقی و نظارت بازرسی کل کشور بوده است.

آیین تکریم و معارفه معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با حضور وزیر دادگستری و معاونین و مدیران سازمان تعزیرات حکومتی برگزار شد.

احمد اصانلو کیست و الان کجاست + بیوگرافی و عکس

فعالیت ها

کشف اختلاس و فساد چای دبش: فساد مالی چای دبش نام یک پرونده فساد اقتصادی در جمهوری اسلامی ایران است که در دولت دوازدهم و سیزدهم رخ داده است. رقم این اختلاس حدود ۳٫۴ میلیارد دلار (نزدیک به ۱۴۰ هزار میلیارد تومان در زمان انجام فساد) است که از لحاظ معیار تا زمان خود در ایران بی‌سابقه بوده‌است.

احمد اصانلو رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور درخصوص عملکرد ۱۱ ماهه سازمان تعزیرات حکومتی گفت: ۶۳۴ هزار پرونده به سازمان تعزیرات حکومتی وارد شده است.

بیوگرافی عباس ایروانی کیست و الان کجاست

مهسا قربانی کیست و اهل کجاست

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی افزود: تعداد ۶۳۱ هزار و ۱۳۶ پرونده مختومه شده است که در این مدت عملکرد شعب بدوی (کالا و خدمات، بهداشت، قاچاق کاال و ارز) نسبت مختومه به وارده برابر با ۹۸ درصد است.

وی گفت: در یازده ماهه اول سال ۱۴۰۲، تعداد ۴۳۲ هزار و ۶۹۹ پرونده به واحدهای اجرای احکام ارسال شده و تعداد ۴۲۱ هزار و ۹۴۳ پرونده مختومه شده است که نرخ عملکرد واحدهای اجرای احکام نسبت مختومه به وارده برابر با ۹۸ درصد است.

رییس سازمان تعزیرات حکومتی، در نشست خبری خود برای دومین بار به گزینه «عجله دارم» در تاکسی‌های اینترنتی انتقاد و از آن‌ها خواست این گزینه را حذف کنند.

به گزارش برنا؛ احمد اصانلو، رییس سازمان تعزیرات حکومتی، در نشست خبری خود برای دومین بار به گزینه «عجله دارم» در تاکسی‌های اینترنتی انتقاد و اعلام کرد این آخرین اخطاری است که به تاکسی‌های اینترنتی می‌دهد و آنها باید سریع‌تری این گزینه را از روی پلتفرم خود حذف کنند.

 

 

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *