اخبار تعطیلی ادارات و بانک ها فردا سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳عزای عمومی

اخبار تعطیلی ادارات و بانک ها فردا سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ عزای عمومی

اخبار تعطیلی ادارات و بانک ها فردا سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳عزای عمومی

۵ روز عزای عمومی توسط رهبر انقلاب در کشورمان اعلام شد و حالا بسیاری از مردم می‌خواهند بدانند که آیا در این ۵ روز عزای عمومی تعطیلی صورت خواهد گرفت یا خیر که پاسخ منفی است.

سخنگوی دولت اعلام کرد که صمیمی درباره تعطیلی رسمی در کشور نگرفته‌ایم و فردا همه ادارات و موسسات و مراکز آموزشی باز خواهد بود و خبری از تعطیلی نیست.

طبق گفته سخنگوی دولت ادارات و بازار و مراکز تولیدی در سراسر کشور باز بوده و به روال عادی خود ادامه خواهد داشت.

همچنین دانشگاه‌ها و مدارس تا اطلاع ثانوی فعال بوده و خبری از تعطیلی نیست.

همچنین آزمون‌های دانش‌آموزان طبق برنامه ریزی برگزار خواهد شد و هیچ گونه وقفه‌ای در آنها صورت نخواهد گرفت.

انیسه خزعلی معاون رئیس جمهور نیز درباره رح موضوع تعطیلی گفت که آقای مخبر که در حال حاضر رئیس جمهور موقت شده است اعلام کرده به هیچ عنوان در دولت تعطیلی نخواهیم داشت و همه برنامه‌ها با قدرت ادامه پیدا خواهد کرد و هیچ اموری تعطیلی نداریم.

انسیه خزعلی، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به طرح موضوع تعطیلی دولت به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهانش، تاکید کرد: با توجه به حادثه‌ای که اتفاق افتاده است، در ابتدا در هیأت دولت مطرح شد که تعطیلاتی داشته باشیم، اما آقای مخبر تاکید کردند که به هیچ عنوان در دولت تعطیلی نخواهیم داشت، لذا اعلام کردیم که برنامه‌ها با قدرت ادامه دارد و هیچ اموری تعطیل نخواهد شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *