اخبار تعطیلی مدارس تهران و البرز (کرج) فردا چهارشنبه ۹ اسفند 1402

اخبار تعطیلی مدارس تهران و البرز (کرج) فردا چهارشنبه ۹ اسفند 1402

اخبار تعطیلی مدارس تهران و البرز (کرج) فردا چهارشنبه ۹ اسفند 1402 به صورت لحظه به لحظه را در این صفحه بخوانید.

آیا فردا مدارس تهران و البرز (کرج) چهارشنبه ۹ اسفند  تعطیل است

مدارس تهران و البرز و کرج دیروز و امروز به علت بارش برف و سرما و یخبندان تعطیل بود و فردا نیز به احتمال زیاد تعطیل میباشد چرا که شرایط تغییری نکرده و همچنان سرمای هوا وجود دارد و به احتمال زیاد فردا نیز مدارس تعطیل خواهد بود در این صفحه اخرین خبرها درج خواهد شد.

تا ساعتی دیگر خبر قطعی وضعیت تعطیلی مدارس تهران و البرز و کرج در این صفحه اعلام خواهد شد.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه توچال با کمینه دمای ۱۱- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است همچنین ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۱۵ درجه سانتیگراد به عنوان گرم‌ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان طی پنج روز آینده آسمانی نیمه ابری تا ابری، در بعضی ساعات وزش باد شدید و از  امروز  با فعالیت گسترده سامانه بارشی در سطح استان، بارش باران و برف، گاهی مه و محدودیت دید با احتمال رگبار و رعد و برق و در نواحی مستعد بارش تگرگ، در ارتفاعات با کولاک برف و احتمال ریزش بهمن پیش‌بینی می‌شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *