جوک های ازدواج اجباری 28 سالگی +جزئیات خبر

ماجرای ازدواج اجباری 28 سالگی چیست؟ آیا واقعیت دارد؟ جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماجرای ازدواج اجباری 28 سالگی چیست؟

حجت الاسلام محمد ادریسی سردبیر نشریه سراج در اقدامی عجیب یادداشتی را برای ازدواج اجباری جوانان منتشر کرد و از نمایندگان مجلس خواست که آن را به رئیس مجلس ارائه بدهند تا مورد بررسی قرار بگیرد

در این یادداشت نکاتی عجیب و غریب بیان شده بود که در شبکه‌های اجتماعی بلافاصله با واکنش های تندی رو به رو شد

ماجرای ازدواج اجباری 28 سالگی چیست؟ آیا واقعیت دارد؟

نکاتی که در آن فقط تحت فشار قرار دادن و محدود کردن جوانان به ازدواج ارائه شده بود و هیچ گونه راهکاری برای سهولت جوانان برای ازدواج ذکر نشده بود که با انتقادات تند کارشناسان جامعه کشور رو به رو شد

یکی از از نکات عجیب و غریبی که در این یادداشت نوشته شده این است اگر کسی بعد از سن ۲۸ سالگی همچنان مجرد بود باید یک چهارم درآمد کسب و کار او را به عنوان مالیات ضبط کرد و آن را صرف ازدواج جوانانی که تصمیم به ازدواج دارند کرد.!!

قوانین خنده دار برای ازدواج کردن زوری جوانان

این در حالی است که هیچگونه اشاره ای به کمک مالی دولت به جوانان نشده و صرفاً گفته افرادی که نمی خواهند ازدواج کنند هزینه ازدواج کسانی که می‌خواهند ازدواج کنند را بدهند.

قوانینی که گفته شده در زیر ببینید.

قانون اول: ابتدای دوره ازدواج اختیاری ۱۷ سال و انتهای آن ۲۸ است و اگر کسی ازدواج نکرد باید ازدواج اجباری داشته باشد.

قانون دوم: اگر کسی بعد از سن ۲۸ سالگی از ازدواج امتناع کرد از او ربع درآمد کسب و کار و صنعت یا مالیات از تجارت او گرفته می شود و به آن‌ها که می خواهند ازدواج کنند و گرفتار فقر هستند داده می شود.

قانون سوم: اگر فرد در این دوره سنی ازدواج نکرد اگر بیمار بود، معالجه او مجانی است و اگر بیماری بدون علاج داشت از ازدواج او امتناع شود و اگر بیماری او معالجه شد و ازدواج نکرد باید تمام هزینه های ازدواج یک زوج را پرداخت کند.

قانون چهارم: اگر پس از دوره ازدواج اختیاری فرد ازدواج نکرد از او در مناصب مدریتی و تدریس و عضویت در هیئت علمی و کارهای کلیدی هرگز استفاده نمی شود.

قانون پنجم: اگر صاحبان مشاغل و کسب و کار به تعداد تعیین شده از جوانان که در دوره ازداوج اختیاری هستند چه دختر باشد و چه پسر وام خودکفایی و ازدواج بدهند از دو تا سه سال معاف از هرگونه مالیات و عوارض می شوند.

قانون ششم: کسی که سن او بالایی چهل سال است و فرزندی ندارد اگر به لحاظ جسمی و مالی، شرایط اش را داشته باشد موظف است که باتوجه به توانایی‌های او از یک تا چهار یتیم از کودکان کار یا شیرخوارگاه یا یتیم‌خانه‌های کشور فرزند تقبل کند.

قانون هفتم: هرکس در این دوره ازدواج کرد و برادر بزرگ‌تری ندارد که به والدینش خدمت کند استخدام رسمی ادارات دولتی می شود و همچنین یک دختر اگر برادر بزرگ تر ندارد که از والدینش مراقبت کند شوهر او معاف از مالیات و سربازی تا زمان پایان حیات والدین است.

قانون هشتم: کسی که در دوره ازدواج اختیاری ازدواج کرد اگر فقیر بود به او در نزدیک ترین محل سکونت والدین در شهر خود زمینی یا منزل مسکونی یا مغازه ای برای کسب و کار که قابل برگشت باشد از طرف دولت ها و حکومت داده می شود.

قانون نهم: کسی که در دوره ازدواج اختیاری و قبل از ۲۸ سالگی ازدواج کرد و صاحب چهار فرزند شد از سربازی معاف می شود و یارانه بیشتری از دولت ها دریافت می کند.

قانون دهم: کسی که بدون ازدواج به سفرهای خارجی غیر زیارتی و علمی می رود عوارض خروج بیشتری باید بدهد واگر بدون عذر معقول همسر خود را با خود نبرد یا در خارج ازدواج کند نصف دارایی های او برای همسر اول و فرزندان است.

قانون یازدهم: دانشجویان و طلاب تنها به دلیل تحصیل علم در داخل یا خارج از کشور تنها دو سال می توانند تاخیر در ازدواج داشته باشند.

قانون دوازدهم: گواهی گذراندن حداقل دو دوره رایگان «حقوق متقابل و مترابط زن و شوهر» و «روش تعامل و آموزش تربیت فرزندان» قبل از ازدواج اختیاری یا ازدواج اجباری باید توسط دختر و پسر ارائه گردد تا پنج درصد به وام ازدواج آنها اضافه شود.

ماجرای ازدواج اجباری 28 سالگی چیست؟ آیا واقعیت دارد؟

 

یعنی الان واسه اونایی که به ۲۴سالگی برسن پیام میاد که عزب گرامی شما ۸۵ درصد دوران مجردی خود را مصرف نموده‌اید و تنها ۴ سال از این دوران باقی مانده است برو حالشو ببر!

منتظر این پیامک باشین:
هموطن گرامی شما مشمول قانون ازدواج اجباری هستین لطفا برای پیگیری سریعتر به دفاتر مربوطه سراسر کشور مراجعه فرمائید!

هیجان ازدواج با قرعه‌کشی خیلی بیشتر از ازدواج اجباریه
کاش اینم اضافه کنن

فک کن ازدواج اجباری بشه بعد تو نامزد کردی یه پلاک میدن بزنی در باسنت که روش نوشته گذر موقت :)))

اسممو بابام انتخاب کرد
رشته تحصیلیمو مامانم
یه مقوله ازدواج مونده بود که اونم دولت انتخاب میکنه تموم میشه میره :))

آقا نترسید احتمالا میخوان یه نهاد تاسیس کنن اسمشو بزارن ستاد امر به ازدواج اجباری و یه پولی از اون بغل مغل ها گم گور بشه

توی طرح ازدواج اجباری اگه چند سال دیگه طلاق بدیم باید درجا زن بگیریم یا تایم تنفس هم میدن؟

‏‌اونایی که کف پاهاشون صافه از ازدواج اجباری
معاف میشن یا باید سه ماه برن نامزدی!؟

دیگه از این به بعد برید خواستگاری اگه قبول کردن که هیچی اگه نه زنگ بزنید دولت بگید ۲۸سالشه ازدواج نکرده خودشون میکننش تو گونی میارنش سر سفره عقد

 

ماجرای ازدواج اجباری 28 سالگی چیست؟ آیا واقعیت دارد؟

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

2 نظر

  1. مگه عصر هجره. بابا این دیگه چ وضعشه شاید یکیپول نداشته باشه کار نداشته باشه باید بره بمیره بابا ول کنین این افکار کهنتونو. نصفه جونا این مملکت بیکارن به جای این که ی کاری واسشون بکنین نشستین فکر میکنین چطوری مجبور ب ازدواجشون بکنین اونوقتم چی اگه قبول نکرد باید پول ازدواج جونا دیگه رو بده بابا بیخیال اون بیچاره اگه پول داشت ک میرفت خودش ازدواج میکرد😂😂😂😂😂😂

  2. یه عده تو دولت هر کاری که دوست دارند میکنند هر تصمیمی که دوست دارند میگیرند و اسمشم میزارند قانون. قانون باید از زورگویی جلوگیری کنه نه اینکه خودش زورگویی کامل باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *