ازدواج دختر 9 ساله با پسر 30 ساله در کهگیلویه و بویراحمد

ازدواج دختر 9 ساله با پسر 30 ساله در شهرستان بهمئی کهگیلویه و بویراحمد و ماجرای کامل این فیلم را در ادامه مجله شبونه مشاهده نمایید.

ازدواج و عقد دختر 9 ساله با پسر 30 ساله میلا چشانی در شهرستان بهمئی کهگیلویه و بویراحمد

ازدواج دختر 9 ساله با پسر 30 ساله

فیلم دو دقیقه‌ای جنجالی در فضای مجازی منتشر شده که مبنی بر اینکه یک دختر ۹ ساله با یک پسر ۳۰ ساله در شهرستان پهمئی واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد ازدواج کرده است

این ویدیو بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های کشور به خصوص شبکه‌های اجتماعی داشته

دختر بچه ای که در کنار یک پسر جوان نشسته و عاقد در حال خواندن صیغه محرمیت بین آنها می باشد

بعد از این اتفاق رسانه های کشورمان به این موضوع پرداختند و برخیها به شدت از این اتفاق انتقاد شدید نمودند

ازدواج دختر 9 ساله با پسر 30 ساله میلا چشانی در شهرستان بهمئی کهگیلویه و بویراحمد

جزئیات جدید

اما اطلاعات تکمیلی به این گونه بوده که نام این پسر جوان میلاد می باشد و با یکی از دختران اقوام خود که ۱۲ سال سن دارد صیغه محرمیت خوانده تا با یکدیگر آشنا شوند که اگر دستشان به یکدیگر خورد حلال باشد اما آنها هنوز عقد نکردند و در این مراسم شرط شده که بعد از چهار سال با این دختر ازدواج کند

فیلم ازدواج دختر 9 ساله با پسر 30 ساله در کهگیلویه و بویراحمد

به هر حال در شهرهای مختلف کشورمان با توجه به فرهنگ خاص و متفاوت که وجود دارد ممکن است برخی از آداب و رسوم ها مورد قبول سایر شهرهای دیگر نباشد

اما با توجه به اینکه این دختر هنوز به سن قانونی ۱۸ سال نرسیده شاید مورد انتقاد برخی از مردم باشد

ازدواج دختر 9 ساله با پسر 28 ساله در شهر لیکک کهگیلویه و بویراحمد

اما از نظر عرفی و شرعی کار خلاف شرعی نکرده و دختر بعد از عبور از سن ۹ سال میتواند ازدواج کند

لازم به ذکر است که در این رابطه فرمانداری شهرستان بهمئی به این اتفاق واکنش نشان داده و گفته که فعلاً از چیزی خبر ندارد و من هم این ویدیو را در فضای مجازی مشاهده کرده‌اند و به این مسائل بی تفاوت نخواهیم بود

فیلمی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در حال انتشار است که در این فیلم که گفته می شود در شهر لیکک‌ مرکز شهرستان بهمئی‌ در استان کهگیلویه و بویراحمد است دختر بچه حدود ۹ سال به عقد موقت پسر حدود ۳۰ ساله در آمده است.

میلا چشانی | ازدواج و عقد دختر 11 ساله با پسر 28 ساله در کهکیلویه و بویر احمد

ماجرای کامل ازدواج دختر 9 ساله با پسر 30 ساله در کهگیلویه و بویراحمد

در پی انتشار این فیلم در فضای مجازی حجت الاسلام خوب نژاد عاقد این مراسم با بیان اینکه نوع خطبه جاری شده صیغه محرمیت یا همان موقت ادامه‌دار بوده است گفت: به علت دسترسی نداشتن به شناسنامه زوجه و اعتماد به خانواده عروس و داماد که گفته بودند زوجه ۱۰ تا ۱۱ سال سن دارد، صیغه محرمیت را خوانده است.

او گفت: بنا به اصرار خانواده داماد و عروس که از بستگان بسیار نزدیک همدیگر هستند و با هدف اینکه زوجین تا رسیدن به سن قانونی ازدواج با هم محرم باشند و رفت و آمد خانوادگی داشته باشند، بین آن‌ها صیغه محرمیت جاری کرده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

10 نظر

 1. اونی که درخواست ازدواج کرده ..اونی که قبول کرده دخترشو بده ب هاین . اونی که داره خطبه میخونه …. و اون ک فیلم گرفته پخش کرده و ولعنت به اون ک تو مجلس نشسته و قانون نمیزاره ک ممنوع بشه ازدواج کودک تو این سنه … خوده نماینده مجلس یا دادستان یا قاضی حاظرن دخترشون تو سن 9 سالگی ازدواج کنن ؟

  • چی میگی تو؟؟؟؟؟؟
   مگه پیامبر با عایشه توی همین سن ازدواج نکرده؟؟؟؟ سنت پیغمبر رو به جا آورده دیگه.

 2. خدااااا ما به کجا رسیدیم آخه بچه ۹ ساله؟؟؟؟ چی میدونه از زندگی 😪😪😪 من با این کلیپ خیلی گریه کردم

 3. این پدر و مادر نه تنها کار بدی نکرده اند بلکه باید به خاطر این هم آینده نگری و دلسوزی برای دخترشان مورد تقدیر قرار گیرند. جالب اینکه لیبرالهای … حتی نمی گویند این عقد موقت و صرفا برای محرمیت بوده و تازه قرار بوده 6 سال بعد این دختر به خانه شوهر برود و صرفا وجود شوهر برای آن بوده است که مبادا دچار انحرافات دوره بلوغ بشود. این پدر و مادر دلسوز بدانند که پیش خدا و پیامبرش روسفیدند و آنانکه تحت تاثیر یک مشت لیبرال و فشار فضای مجازی حلال خدا را حرام کردند شیطانهایی بیش نیستند که هدفشان سوق دادن دختران نوجوان به به فسادهای دوره نوجوانی است که غربیها آن را حق مسلم دختران می دانند!

  • ریحانه مختاری

   آقایی که میای میگی کار خوبی کردن و…
   ازدواج باید با اختیار و انتخاب دونفر باشه کسی که هنوز فرق خوب و بد زشت و زیبا درست و نادرست رو نمیدونه چه
   توقعیه که بخواد ازدواج کنه قطعا آینده پشیمون میشه و در ثانی این بچه چه چیزی از ازدواج میفهمه اخه؟؟ کی میخوایم بفهمیم که بابا همه ی سنت های پیامبر را نباید الگو بگیریم حدیث داریم از امام علی که میگن که شما باید از چیز هایی تبعیت کنید که شما را منحرف نکند رسول الله اینهمه صفات و اخلاق برتر داشتند امام ما به دو قرص نان و… قناعت میکردند ما توانایی این کار رو داریم
   این کار کاملا اشتباه است چون دختر تو این سن به بلوغ فکری جسمی روحی نرسیده و آمادگی ازدواج را ندارد.

 4. بعد از امروز دیگر روز ازدواج حضرت علی و حضرت زهرا علیهما اسلام را جشن
  نگیرید. چون یک مرد 24 ساله با دختری 9 ساله ازدواج کرد و شما هم که قرار
  نیست از آنها الگو بگیرید و به آنانان اقتدا کنید! حالا خدا یک چیزی در
  سوره احزاب آیه 21 گفت که پیامبر بهترین اسوه و الگو است اما مهم فعلا
  نظر سازمان ملل و فضای مجازی شیطانهای انسان نما است!

 5. واقعا متاسفم برای همه افرادی که اونجا حضور داشتن

 6. حالا از شرع و قوانین شرعی بگذریم که متهم میشویم به خشک مذهب ، امل و … هزار انگ دیگه
  از نگاه طبیعت گرایی ، که فکر کنم همه چه مذهبی و غیر مذهبی و حتی منکران دین و خدا قائل به طبیعت و مادر طبیعت باشند ؛ مگر نه اینست که طبیعت معین کرده که انسان مونث در حدود سن 9 سالگی یا کمی بیشتر و انسان مذکر در حدود سن 15سالگی یا بیشتر به بلوغ جنسی برسد ؟
  چرا قوانین اجتماعی باید برخلاف قوانین طبیعت باشد ؟ شاید عده ای توجیح کنند که انسان در این سن عقلش نمیرسد و بچه هست ، بفرض محال درست ؛ آیا نمی شود بجای تصویب قوانین برای منع ازدواج در این سن ، قوانینی تصویب شود برای (سلامت بهداشتی ، روانی ، جانی و مالی ) در حمایت از افرادی که در سن کم ازدواج میکنند و عقلشان ناقص است ؟ بله میشود ولی همیشه آسانتر است که صورت مسئله پاک شود و مسئولیت گردن کسی نباشد .
  از ما که گذشت چرا باید قوانینی تصویب کنیم که فرزندانمان را در سن به ظاهر کم ولی طبیعی ، از مواهب و نعمتهای طبیعی خصوصا لذت مشروع جنسی محروم نماییم و به تبع آن هزاران مشکل اخلاقی ، روانی و جنایی در جامعه بوجود آوریم …. !!!!!؟؟؟

 7. همش حرف اضافه اس هر كي ميگه اين ازدواج ايرادي نداره
  تو قرن ٢١ هستيم يكم دريچه ي فكرتونو باز كنيد .
  هميناس كه جهان سومي شديم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *