بیوگرافی بازیگران فیلم چگونه با مرگ مادربزرگ میلیونر شوم +داستان و عکس

بیوگرافی بازیگران فیلم چگونه با مرگ مادربزرگ میلیونر شوم +داستان و عکس

بیوگرافی و داستان کامل فیلم سینمایی تایلندی چگونه با مرگ مادربزرگ میلیونر شوم که در این روزها به ترند فضای مجازی تبدیل شده است و داستان این فیلم بسیار دراماتیک و جذاب است در ادامه مجله شبونه به بیوگرافی بازیگران این فیلم و نقد و برسی داستان فیلم خواهیم پرداخت.

بیوگرافی بازیگران فیلم چگونه با مرگ مادربزرگ میلیونر شوم +داستان و عکس

بیوگرافی بازیگران فیلم چگونه با مرگ مادربزرگ میلیونر شوم

اسامی بازیگران فیلم چونه با مرگ مادربزرگ میلیونر شوم عبارتنداز :

  • پوتیپونگ آساراتاناکول در نقش ام، مرد جوانی که برای مراقبت از مادربزرگش مدرسه را رها کرد.
  • اوشا سیمکوم در نقش منجو یا به زبان عامیانه آمه مادربزرگ 79 ساله
  • سارینرات توماس در نقش چو، تنها دختر منجو و مادر مجرد ام
  • سانیا کوناکورن در نقش کیانگ، پسر بزرگ منجو
  • پونگساتورن جونگویلاس در نقش سوئی
  • هیماواری تاجیری در نقش رنگین کمان
  • دوانگپورن اواپیرات در نقش پین، همسر کیانگ

معرفی فیلم

فیلم چگونه با مرگ مادربزرگ میلیونر شوم توسط پت بونیتیپات کارگردانی شده است و تولید کشور تایلند است و در حال حاضر در سینماهای کشورهای شرق آسیا اکران شده و فروش خیلی خوبی را به دست آورده است.

بیوگرافی بازیگران فیلم چگونه با مرگ مادربزرگ میلیونر شوم +داستان و عکس

میزان فروش این فیلم در ۱۴ روز اول اکران در سینما‌های تایلند از مرز ۲۵۰ میلیون بات تایلند (معادل ۶٬۹ میلیون دلار) گذشته است و به رتبه یازدهمین فیلم‌های پر‌فروش تایلند دست پیدا کرده است.

خلاصه داستان فیلم چگونه با مرگ مادربزرگ میلیونر شوم

داستان فیلم در مورد شخصیتی به نام ام بوده که گیمر است او مدرسه را رها کرد تا از مادر بزرگ بیمار مبتلا به سرطانش نگهداری کند چرا که مادربزرگ ثروتمند است و ام میخواهد سعی کند که به او نزدیک شود تا اموالش را به نام او کند و به عبارتی برای اموال مادربزرگ نقشه میکشد اما زمانی که به نزد مادربزرگ می آید و با هم زندگی میکنند محبت های مادربزرگش او را تحت تاثیر قرار میدهد “ام” از اینکه نقشه مال و اموال مادربزرگ را کشیده به شدت عذاب وجدان میگیرد و از خودش خجالت میکشد.

همچنین ببینید

بیوگرافی بازیگران فیلم هندی تله (Te3n) با نقش +عکس و داستان

بیوگرافی بازیگران فیلم هندی تندیس موفقیت ریاضی پشت سرشه با نقش

بیوگرافی بازیگران فیلم هندی طرفدار (Fan) با نقش +داستان و عکس

علاوه بر این، در این فیلم، خواننده جوان پوتیپونگ آساراتان کول که با نام بیلکین آشنا است، در قسمت ابتدایی به عنوان بازیگر اصلی بازی می کند. تونتاوان تانتیو جاکول، هنرپیشه، نیز اولین چرخش خود را در پرده بزرگ رقم زد.

بیوگرافی پوتیپونگ آساراتاناکول بازیگر نقش در نقش ام 

بیوگرافی پوتیپونگ آساراتاناکول بازیگر نقش در نقش ام

پوتیپونگ آساراتاناکول بازیگر اهل تایلند متولد 8 اکتبر 1999 است او بازیگر و خواننده میباشد و برای بازی اش در نقش تائو در فیلم آمبولانس من و نقش ته در فیلم درباره تو غروب گفتم و ماه را به تو قول دادمو و ام در فیلم فیلم چگونه با مرگ مادربزرگ میلیونر شوم شهرت دارد.

او تحصیلات متوسطه خود را در کالج سنت گابریل به پایان رساند و  در حال تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی (برنامه بین المللی)، گرایش بازاریابی در دانشکده بازرگانی و حسابداری در دانشگاه ثمسات است.

بیوگرافی پوتیپونگ آساراتاناکول بازیگر نقش در نقش ام 

بیوگرافی اوشا سیمکوم در نقش مادر بزرگ

خانم سیمکوم بازیگر ۷۸ ساله اهل تایلند است و اولین تجربه بازیگری اش در این فیلم بوده است مادر‌بزرگ قدرتمند ام که نقش او را اوشا سیمکوم بازی می‌کند به خوبی از مقاصد و نیت‌های خانواده خبر دارد اما این از عشق و پذیرش خود نسبت به فرزندانش ذره‌ای نمی‌کاهد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *