اسامی بازیگران فیلم منطقه بحرانی علی احمدزاده + بیوگرافی و داستان

اسامی بازیگران فیلم منطقه بحرانی علی احمدزاده + بیوگرافی و داستان

اسامی بازیگران فیلم منطقه بحرانی عبارتند از امیر پوستی، شیرین عابدینی راد، مریم صادقیان، علیرضا کی‌منش، ساغر سحرخیز، مینا حسنلو، علیرضا راستجو و صبا باقری و… فیلم منطقه بحرانی ساخته علی احمدزاده فیلمی که سازنده آن بین ایران و آلمان مشترک بوده و در سال ۱۴۰۲ تولیده شده است.

این فیلم در بخش مسابقه اصلی هفتاد و ششمین جشنواره فیلم لوکارنو در سال ۲۰۲۳ به روی پرده می‌رود.

اسامی بازیگران فیلم منطقه بحرانی علی احمدزاده + بیوگرافی و داستان

درباره فیلم منطقه بحرانی

فیلم منطقه بحرانی قرار بود روز ۱۹ مرداد در جشنواره هفتاد و ششم لوکارنو به نمایش درآید. این کارگردان ایرانی با «ممنوعیت خروج از کشور» مواجه است. این فیلم چهارمین ساخته بلند علی احمدزاده محسوب می‌شود که بدون دریافت مجوز ساخته شده است و بازیگران زن آن در صحنه‌های متعددی بدون حجاب دیده می‌شوند. ممنوع‌الخروجی علی احمدزاده کارگردان منطقه بحرانی نیز به همین خاطر می‌تواند باشد.

اسامی بازیگران فیلم منطقه بحرانی علی احمدزاده + بیوگرافی و داستان

کارگردان فیلم منطقه بحرانی

منطقه بحرانی نام فیلم سینمایی ایرانی محصول سال ۱۴۰۲ به کارگردانی علی احمدزاده می باشد. علی احمدزاده پیش از این ساخت فیلم کوتاه «آوانتاژ» و فیلم‌های بلند «مهمونی کامی»، «پدیده» و «مادر قلب اتمی» را در کارنامه دارد.

علی احمدزاده کارگردان و تهیه کننده سینما و تلویزیون ایرانی متولد دهه ۱۳۶۰ در خانواده ای هنرمند و اهل سینما در تهران است. وی از سال ۹۱ وارد کارگردانی در سینما شده و از مهم‌ترین آثارش می‌توان به کارگردانی فیلم مادر قلب اتمی، فیلم پدیده و فیلم مهمونی کامی اشاره کرد.

اسامی بازیگران فیلم منطقه بحرانی علی احمدزاده + بیوگرافی و داستان

علی احمدزاده متولد دهه ۱۳۶۰ در خانواده ای هنرمند و اهل سینما در تهران است. وی از سال ۹۱ وارد کارگردانی شده و تاکنون فیلم های پرحاشیه و جنجالی چون مهمونی کامی، «مادر قلب‌اتمی» و «پدیده» را کارگردانی کرده است. علی احمدزاده کارگردان فیلم منطقه بحرانی است.

همچنین ببینید:

بیوگرافی بازیگران فیلم تا غروب با نقش +اسامی و داستان

بیوگرافی بازیگران فیلم یونس با نقش + عکس و خلاصه داستان

خلاصه داستان

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «امیر زندگی تنهایی دارد و سگش تنها همراه اوست. او در درنیای زیرمینی تهران پرسه می‌زند، انواع مواد مخدر را می‌فروشد و در خیابان‌های شهر بی‌هدف حرکت می‌کند که ادامه ماجرا اتفاق می‌افتد.»

هفتاد و ششمین جشنواره فیلم لوکارنو از تاریخ ۲ تا ۱۲ آگوست (۱۱ تا ۲۱ مرداد) در کشور سوئیس برگزار می‌شود و امسال میزبان نمایش ۲۱۴ فیلم از ۱۱۳ کشور است که از میان ۵۵۲۰ فیلم متقاضی شرکت در جشنواره انتخاب شده‌اند.

بیوگرافی شیرین عابدینی راد

عابدینی‌راد در سال ۱۹۸۶ در تبریز به دنیا آمد. او فعالیت در زمینه هنر را با نقاشی آغاز کرد و مد و طراحی پارچه را در دانشکده دکتر شریعتی تهران طراحی پارچه و مد خواند. موضوع اصلی پایان‌نامه‌اش پیرامون هنر مفهومی و ارتباط آن با مد بود. او همچنین هنر تصویری را زیر نظر عباس کیارستمی آموخت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *