5 کلیپ استوری تسلیت حادثه تروریستی کرمان گلزار شهدای کرمان

کلیپ استوری تسلیت حادثه تروریستی کرمان در گلزار شهدای کرمان را در این صفحه اماده کرده ایم.

دانلود این کلیپ

امروز حادثه تروریستی در کرمان در سالگرد سردار حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان رخ داد و متاسفانه ۱۰۳ نفر به شهادت رسیدند و ۲۰۰ نفر مجروح شدند که در حال حاضر وضعیت بسیاری از مجروحان وخیم است و تا فردا احتمال افزایش شهدا بسیار زیاد می‌باشد.

کلیپ استوری تسلیت حادثه سالگرد سردار سلیمانی

دانلود این کلیپ

امروز ظهر در مراسم بزرگداشت سردار قاسم سلیمانی در کرمان دو صدای انفجار به گوش رسید که بعد از آن صدای فریاد و جیغ همه جا را پر کرد ابتدا گفته شد دو چمدان بمب گذاری شده در بین جمعیت عامل اصلی این انفجار بوده است بعد از بررسی بیشتر مشخص شد که این بمب از نوع ترکش زا بوده که برای گرفتن تلفات استفاده می‌شود.

کلیپ استوری تسلیت انفجار تروریستی شهدای کرمان

دانلود این کلیپ

این دو کمربند انتحاری در فاصله ۱۰ دقیقه منفجر شدند مدیر روابط اورژانس کشور اعلام کرده که تا به حال ۱۰۳ نفر کشته شده و ۲۱۱ نفر مصدوم و مجروح شده‌اند نماینده رفسنجان درباره این حادثه می‌گوید که چمدانی در کار نبوده بلکه دو نفر انتحاری بودند که با بستن کمربند انفجاری خود را منفجر کردند یکی از انفجارها در زیرگذر منتهی به گلزار شهدا و موکب‌ها بوده است.

دانلود این کلیپ

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درپی شهادت جمعی از زائران مزار شهید سلیمانی در حادثه تروریستی در مسیر گلزار شهدای کرمان پیامی صادر کردند.
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

دشمنان شرور و جنایتکار ملت ایران،‌ بار دیگر فاجعه آفریدند و جمع زیادی از مردم عزیز را در کرمان و در فضای معطّر مزار شهیدان، به شهادت رساندند.

5 کلیپ استوری تسلیت حادثه تروریستی کرمان گلزار شهدای کرمان

ملت ایران عزادار شد و خانواده‌های زیادی در سوگ جگر گوشگان و عزیزان خود غرق ماتم شدند. جنایتکاران سنگدل نتوانستند عشق و شوق مردم به زیارت مرقد سردار بزرگشان شهید قاسم سلیمانی را تحمل کنند. بدانند که سربازانِ راه روشن سلیمانی هم رذالت و جنایت آنان را تحمل نخواهند کرد. چه دستهای آلوده به خون بیگناهان و چه مغزهای مفسد و شرارت‌زا که آنان را به این گمراهی کشانده‌اند، از هم اکنون آماج قطعی سرکوب و مجازات عادلانه خواهند بود. بدانند که این فاجعه آفرینی پاسخ سختی در پی خواهد داشت باذن الله.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *