اسماعیل حلالی کیست و الان کجاست و چه میکند + بیوگرافی و عکس

اسماعیل حلالی کیست و الان کجاست و چه میکند + بیوگرافی و عکس

اسماعیل حلالی کیست و الان کجاست و چه میکند

اسماعیل حلالی فوتبالیست و بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی ایران میباشد او متولد ۲۲ مرداد ۱۳۵۲ در تبریز بوده و در حال حاضر 50 سال سن دارد او 15 بازی ملی در کارنامه اش دارد و در پست هافبک بازی میکرد.

اسماعیل حلالی کیست و الان کجاست و چه میکند + بیوگرافی و عکس

او 6 سال برای پرپسولیس بازی کرد و سابقه بازی برای باشگاه‌های ماشین‌سازی، تراکتورسازی، پرسپولیس، صنعت نفت، پیکان، استقلال اهواز، شهرداری بندرعباس و شاهین بوشهر را نیز دارد. وی ۱۵ بازی ملی در کارنامه دارد.

او در مصاحبه از با ایسنا درباره عملکرد خریدهای جدید پرسپولیس اظهار کرد: خریدهایی که پرسپولیس در نیم فصل دوم داشته متناسب با نیازهای تیم بوده و عملکرد خریدها راضی کننده و بسیار خوب بوده است.

حلالی درباره ادامه صدرنشینی استقلال تهران در لیگ برتر گفت: باید پذیرفت استقلال همواره تیم محترمی است. آنها خیلی خوب نتیجه‌گیری کرده اند. شاید خیلی صحبت‌ها درباره مشکلات آنها باشد اما خروجی نشان می‌دهد خیلی خوب هم در حال نتیجه‌گیری هستند. مهم‌ترین نکته پیرامون استقلال می‌تواند انگیزه آنها برای رسیدن به موفقیت تیمی با شرایط فعلی باشد اما اگر همین انگیزه نیز از بین آنها برداشته شود قطعا مشکلات متوالی سراغ این تیم خواهد آمد.

اسماعیل حلالی کیست و الان کجاست و چه میکند + بیوگرافی و عکس

وی گفت: در چند بازی که پرسپولیس در نیم فصل دوم انجام داده سبک و نوع بازی آنها یک مقدار تغییر کرده و تیم‌های حریف کمتر می‌توانند به سبک بازی بازیکنان پی ببرند. این نشان می‌دهد که خریدهای ما در نیم فصل دوم نسبت به نیم فصل اول و سال‌های گذشته شرایط بهتری داشته‌اند.

این پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: در گذشته کمتر بازیکنی داشتیم که به راحتی موقعیت به وجود آورد اما با خریدهایی که در پرسپولیس صورت گرفته این مشکل رفع شده و سبک جدیدی از بازی را در تیم پرسپولیس شاهد هستیم.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که به نظر شما سبک بازی پرسپولیس با اوسمار عوض شده است؟ افزود: اوسمار چون یک سال و نیم با تیم پرسپولیس کار کرده و شناخت کافی به بازیکنان دارد، نسبت به گذشته سبک بازی پرسپولیس تا حدودی تغییر کرده و بازیکنان در بازی کارهای خاصی انجام می‌دهند به طوری که اگر در گذشته تیم‌های حریف به نوع بازی پرسپولیس شناخت داشتند با تغییرات انجام شده و با ورود بازیکنان جدید سبک بازی آنها در هر بازی تغییر کرده و این روند خوبی است تا تیم‌های حریف آگاهی لازم را به نوع برنامه پرسپولیس نداشته باشند.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *